Wpis z mikrobloga

mirki jestem nowy #bukmacherka Czy ,,zwyciezca rywalizacji'' w meczu pol-porto oznacza zakwalifikowanie sie do pilfinalow? Chcialem obstawic Polske, na to jest kurs 2,25. (expect)

Zastanawiam sie tez gdzie na bet356 jest over na faule.Opisujecie tutaj ze wrzucacie nap over 2,5 fauli na lewandkowskim,a ja czegos takiego nie mam
  • 14
  • Odpowiedz
@Perlo: @oiomek: mam jeszcze pytanie, co do tego expect i zwrotu 111zl. Jesli wygram to moge to od razu wyplacic czy musze to pozniej jakos obracac? Graliscie na expect?
  • Odpowiedz
@Perlo: Uprzejmie informuję, że promocja "Cashback" obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo - zarówno pojedyncze jak i wielokrotne (czyli co najmniej dwa wydarzenia), nie obejmuje zakładów systemowych i Betclic 14.
Refundowany jest tylko pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji, jeśli został przegrany.
Proszę pamiętać, że w przypadku tej promocji wpłaty depozytu należy dokanonać za pomocą karty kredytowej lub przelewu (Przelew 24 lub Trustly).

co
  • Odpowiedz
@mlg20: musza byc 3 opcje na zaklad, typu ze nie moze byc ponizej/powyzej bo tu masz 2 opcje tylko. musi byc np na wygrana w meczu wtedy mozesz 3 opcje obstawic, polska-remis-portugalia
  • Odpowiedz