Wpis z mikrobloga

@RafiRK:

Mówiłem o tym, że chciałbym wrócić do klubu, w którym czuję się dobrze. Do kraju, w którym odpowiada mi sposób gry, mentalność zawodników. O mediach nie mogę tego powiedzieć, ale nie jesteście najgorsi


:)
@Vojtazzz: mówił też coś o tym, że żaden ze starszych graczy nie będzie uprzywilejowany. Chyba tym razem będzie szedł w kierunku stabilności i przyszłości. I cel to minimum pierwsza czwórka (tylko).
@RafiRK: No to takie przygotowanie wszystkich, że nie będzie ich żyłować na siłę. Prawda jest taka, że w 50% są mu oni potrzebni do budowania szatni (z wyjątkiem Cecha), a 50% to ich gra. Każdy oczywiście wnosi jeszcze wiele jakości do zespołu, ale da się grać bez nich. Terry ma fantastycznych zastępców, Lampard z Essienem też nie muszą grać wszystkich meczów, kwestia czy kupią również zastępstwo dla Cole'a w postaci Coentrao,
@Vojtazzz: dlaczego z wyjątkiem Cecha?

Z tym Coentrao to nie taka prosta sprawa. Nie odejdzie na pewno jak Higuain, a poluję na niego Monaco, które jeszcze nie pozyskało lewego obrońcy, a kupuje wszystko co się ruszy z klubów.
@RafiRK: Bo Cech poza szatnią jest mu też niezdędny na boisku. Nie ma obecnie godnego zastępcy w klubie (oczywiście jest obecnie na wypożyczeniu) i jego rola na boisku jest większa od reszty weteranów. Jak nie będzie Coentrao to nic się nie dzieje, jest Bertrand