Wpis z mikrobloga

@Usurper: HUSARIA SOBIESKI ZŁOTA WOLNOŚĆ HURR DURR LEWACKIE K---Y EURO2016 NIEMCY TAK BARDZO POKONANE POLSKA TAK BARDZO W ĆWIERĆFINALE PAZDAN KTO NASTĘPNY CHYBA CHINY

proszę bardzo, uzasadnione w logiczny sposób.
  • Odpowiedz
@Usurper: Jesli noe wiesz to znaczy, ze powinienes czytac wiecej ksiazek np. Dxiady cz. 3 wtedy bys wiedzial, ze Polska jest Chrystusem narodow (czytaj Narodem Wybranym)
  • Odpowiedz
  • 0
@Usurper
Nie mysle na co dzien czy mnie za rogiem nie zgwalci i okradnie trzech czarnoskorych przybyszow z afrykanskiej dziczy ( ),
  • Odpowiedz
@Flypho: Sorry, ale argument totalnie z d--y. Sugerujesz, że w Polsce nie można zostać zgwałconym i okradzionym? No statystyki mówią coś innego. Zresztą jeśli to by miał być argument, to istnieją kraje, które są dużo bezpieczniejsze niż Polska Czy to oznacza, że bycie Koreańczykiem oznacza większą dumę niż bycie Polakiem? Myślę że wątpię.
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że w Polsce nie można zostać zgwałconym i okradzionym?


@Usurper: Można, ale nie ma w Polsce 2 mln ludzi myślących, że tak wolno robić ludziom wyznającym inną religię ((oo)). W Polsce nie ma właściwie żadnej, nazwijmy to, grupy społecznej, która tolerowałaby przestępstwa.
  • Odpowiedz
@Flypho: Nie wiem ilu jest ich w Polsce, nie chce mi się grzebać w internecie, ale jakiś procent społeczeństwa to jest i nie da się tego ukryć. Nieważne czy powodowane religią czy czymś innym, g---t to g---t. Jeśli powodowany przez "swoich" to jak dla mnie nawet gorzej czyż to nie wykop stawia cywilizację europejską jako wyższą? A jednak coś się nie klei ;) Sprytnie nie odnosisz się do drugiej części
  • Odpowiedz
Jeśli powodowany przez "swoich" to jak dla mnie nawet gorzej czyż to nie wykop stawia cywilizację europejską jako wyższą? A jednak coś się nie klei ;)

W Polsce w 2015r miały miejsce 1233 gwałty. Dość mało. W przeliczeniu na 100k mieszkańców mniej niż w UK czy Niemczech. O USA nawet nie wspominając.

Sprytnie nie odnosisz się do drugiej części wpisu. Czy jesteś gotów podpisać się pod twierdzeniem, że bycie Koreańczykiem to większy
  • Odpowiedz
1233 gwałty


@Flypho: czyli o 1233 za dużo żeby uznać, że kraj jest bezpieczny. Do tego pozostaje kwestią otwartą ile gwałtów nie zostaje zgłoszonych.

uważam ją za podrzędną kulturze europejskiej, więc nie


@Flypho: czyli bezpieczeństwo które wskazałeś jako powód wyższości Polski nad Francją i Niemcami, nagle przestaje mieć znaczenie w przypadku porównania Polski i niektórych krajów azjatyckich (w których zresztą nie byleś, nie wiem jak można sobie wyrobić
  • Odpowiedz
czyli bezpieczeństwo które wskazałeś jako powód wyższości Polski nad Francją i Niemcami, nagle przestaje mieć znaczenie w przypadku porównania Polski i niektórych krajów azjatyckich


@Usurper: Jeśli porównuję podobne do siebie kraje to chyba logiczne, że argument rzędu - 0.1 gwałtu mniej na 100 000 mieszkańców nie przekona nawet mnie samego. Kwestia bezpieczeństwa zostaje po prostu zamknięta i skupiam się na bardziej wyrazistych różnicach. Zamach terrorystyczny w centrum miasta to nie
  • Odpowiedz
  • 2
@Flypho a w Polsce ludzie boją się, że coś wybuchnie podczas ŚDM. Pewnie nie wszyscy, ale nie boją się zamachu także wszyscy Francuzi i Belgowie, a znam ich wielu bo z nimi pracuję. To są domysły, twoje odczucia. Nie da się na tym obronić tezy, że Polacy powinni być bardziej dumni z narodowości. Strasznie mieszasz w metodologii tak żeby do tezy pasowało, raz ze kultura europejska, potem przenosisz na kraje europejskie
  • Odpowiedz
a w Polsce ludzie boją się, że coś wybuchnie podczas ŚDM

No to na nie nie pojadą i po sprawie. Parę dni jakoś wytrzymają.

Strasznie mieszasz w metodologii tak żeby do tezy pasowało, raz ze kultura europejska, potem przenosisz na kraje europejskie przewinienia kultury muzułmańskiej. Trochę dorabianie wozu do dyszla ;)

Kwestia słabości współczesnej polityki Europy zachodniej. Nic na to nie poradzę, że sami robią syf we własnym gnieździe - ich sprawa. Europa jest na tyle silnym zawodnikiem, że można mieć wobec niej jakieś wymagania w przeciwieństwie do państw muzułmańskich, które siłą rzeczy, nie są w stanie z nią rywalizować, a mimo wszystko jakimś cudem wygrywają.

Jak
  • Odpowiedz