Wpis z mikrobloga

Zainteresowanie nową kartą od AMD było tak duże (prawie 50.000 osób odwiedziło nas w ciągu dwóch minut od premiery), że serwery się lekko zagotowały. Przepraszamy! Na szczęście na chwilę obecną wszystko jest już opanowane. Jak spodobał się test Sebastiana? Jeśli ktoś go ominął (a dało się?) to link znajduje się w spoilerze.


#pcmasterrace #komputery #amd #kartagraficzna #purepc
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ketrish: 4 GB wersje mają być za jakieś 2 tygodnie, ale czy będą to niereferenty, trudno powiedzieć. Na razie nie ma nawet autorskich wersji modelu 8 GB, więc pewnie trochę to potrwa. Jak coś się ruszy w tym temacie, będziemy pisać na portalu i/lub oczywiście testować.

@worldmaster: Przepraszamy, tego nie wiedzieliśmy. W takim razie powtórzymy link bez spoilera i zaprzestaniemy ich używania: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_czerwiec_2016

@TymRazemNieBedeBordo: Cierpliwości! (
  • Odpowiedz
@b0lec: Sporo premier przed nami, nie ma co wieszać psów na danym producencie. Dla konsumenta zdrowa rywalizacja na rynku zawsze jest korzystna i chyba tego trzeba byłoby sobie życzyć.

@TymRazemNieBedeBordo: Zależy od okazji tak na prawdę i tego co stawiasz na głównym miejscu - rozmiar, wydajność, ile ciągnie prądu, generuje ciepła, jak głośna jest. W tym pułapie cenowym jest często do dostania GTX 650 Ti. Możne na nią
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: wydajność u mnie na pierwszym miejscu raczej jest, miejsce w obudowie raczej się znajdzie, bo nie korzystam z innych portów pci. A sam gtx 650 ti, no, to jest ciekawa alternatywa, której nie brałem za bardzo pod uwagę, a ceny kuszą, dziękuje za sugestię ( ͡° ͜ʖ ͡°) . generalnie myślałem, by po prostu zmieścić się z grafiką w moim 400w zasilaczu, 650ti raczej będzie
  • Odpowiedz
a nawet nie, jak patrzę na tabelki to sam r7 250x zżera więcej prądu od gtx 650ti, będąc tym samym ciut mniej wydajnym. Więc to naprawdę dobra opcja, którą pominąłem wertując różne strony.
@PurePC_pl: nie mam jak tego sprawdzić, wiem tylko że jest na białej liście zasilaczy fanatyków z elektrody ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale za tę sugestię wielkie dzięki. Zasilacz fortron noise killer 400w.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Bardzo ważne dla mnie jest pół pasywne chłodzenie.

Jeśli inne karty byłyby szybsze o 5fps i ich cena wynosiłaby 2500 to pozostałym przy msi. Jakby to miało być 10fps przy cenie okolo 2400 to rozważyłbym taką opcję
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Warto więc raczej poczekać. Kosmicznej różnicy wydajności nie będzie, ale obecnie na rynku jest bardzo mało niereferatów, a te które są - często gęsto wcale nie są dostępne mimo zapewnień sklepów. Sytuacja wygląda tak zarówno u nas jak i za granicą.
  • Odpowiedz