Wpis z mikrobloga

W czwartek gramy z Portugalią.

Tak tu tylko to zostawię...
Ten "człowiek" (to coś?) powinien dostać zakaz gry w piłkę/zakaz stadionowy. Widać że ma poważne problemy z banią i stanowi zagrożenie dla normalnych piłkarzy.

Że też #realmadryt trzyma takiego pajaca w swojej drużynie...

#mecz #euro2016 #pilkanozna
LurkerEmigrant - W czwartek gramy z Portugalią.

Tak tu tylko to zostawię...
Ten "...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanowi zagrożenie dla normalnych piłkarzy.


@LurkerEmigrant: Komu spowodował poważną kontuzję? Patrząc na twoje standardy to wielu piłkarzy powinno mieć zakaz gry, a taki Witsel czy inni rzeźnicy już dawny powinni zostać skazani na karę śmierci.
  • Odpowiedz
Czyli moze zachowywac sie jak zwierze tylko dlatego, ze akurat nikogo jeszcze nie połamał ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ufieoy: Każdy może zachowywać się jak chce. I ja mam prawo za to kogoś krytykować. Prawo jednak nie przewiduje dyskwalifikacji dożywotniej za zachowywanie się jak psychol. A to, że nikogo nie połamał świadczy o jego chamstwie i tak dalej, ale też o tym, ze jest bardzo wielu
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: kto jest na przykład groźniejszy?

Przebij TO. Będzie ciężko o bardziej bezmyślne, zwierzęce, głupie zachowanie.
Aha, było już w kompilacji wyższej, ale ten fragment chyba najlepiej podsumowuje to zwierze.
LurkerEmigrant - @Bury_Zenek: kto jest na przykład groźniejszy?

Przebij TO. Będzie...
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek

I co się stało Casquero? Absolutnie nic. Pobolała go d--a i tyle. To nie jest w ogóle groźne. TO jest groźne, ale on był bohaterem xD


Ech, tyle lat krąży po sieci ten filmik z kłamliwym tytułem...
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: ja osobiście nie jestem w stanie znieść w nim tego, że oprócz chamskiego faulowania zdarza mu się paść jak martwemu na ziemię, kiedy przeciwnik go ledwo muśnie (patrz finał LM, kiedy Clattenburg go wyśmiał za symulowanie)
  • Odpowiedz