Wpis z mikrobloga

Wołam książki a nie serialowy plebs. Kim jest młody gryf? Szybkie streszczenie potrzebuje. Kompletnie go nie pamiętam z tańca ze smokami. Tyrion nie dotarł do Dany tylko jest klaunem na świni podczas oblężenia? Stannis jest przed Winterfell z wymęczoną armią? Muszę jeszcze raz przeczytać ostatnie książki, #!$%@?. Wszystko mi się pokićkało przez serial #got #graotron
  • 22
@Tolasz30: A jo, masz rację z Tyrionem, teraz mi się przypomniało. Bran dopiero co dotarł do Wrony nie? Co tam jeszcze było z fajnych wątków. Jamie co robi? Ogarnął całe dorzecze i wiem że ostro hejtował Cersei.
@jaxReal: Aegon Targaryen (Young Griff), syn Rhaegara który miał zostać zabity jako niemowlę, a wychodzi na to że został podmieniony.
ah, to tak, jedno z dzieci, ktore niby mialo byc zabite przez Clagena starszego.

Co do wydarzen to opiekun Aargaryena wyladowal juz w Westeros i leczyl swoja reke.
Do Mereen plynie tez serialowy krol Greyjoyow i ma rog kontrolujacy smoki.
@ykuleczka: Bran już siedzi u Wrony jakiś czas, ale oprócz jedzenia papki "krwiopodobnej" nic ciekawego się u niego nie dzieje. Jaime poszedł z Brienne do Lady Kamienne Serce i nie wiadomo co z tego wyniknie.
@ykuleczka: Przed powieszeniem powiedziała "słowo" i nic nie wiadomo, ale później w rozdziale Jaimiego jakiś żołnierz mówił, że czeka na niego jakaś kobieta (czy coś w tym stylu, książki czytałem parę lat temu) i najprawdopodobniej jest to Brienne, za którą poszedł.