Wpis z mikrobloga

@FireDash: oglądałem, nie zachwyciło mnie jakoś bardzo i nie porwało. Takie pomieszanie z poplątaniem, rozwinięta technologia, magia, szkoła, wojsko, shounen, feelsy... Wszystkiego tu po trochu i twórcy chyba sami nie wiedzieli jak to ogarnąć, bo wiele wątków kuleje. Jako zapychacz ujdzie, ale jeśli masz inne pozycje na liście - nie zmuszaj się.
@FireDash: warto dla muzyki, Sawano #!$%@?ął tutaj kilka rewelacyjnych kawałków ("krone") i miejscami tworzy to fajny klimat, cała reszta, od fabuły po postaci jest mocno taka sobie, ale da się obejrzeć. Średniak z jednym, bardzo dobrym elementem. Czyli jak dla mnie w ostatecznym rozrachunku: tak, warto.
ocena nawet fajna na animelist


@FireDash: Przecież oceny na MALu są najczęściej zupełnie nieadekwatne. Jeśli już koniecznie chcesz jakoś wykorzystać opinie użytkowników, to lepiej zwrócić się ku recenzjom: przeczytaj te z najniższymi ocenami i sprawdź czy są logicznie argumentowane, czy to tylko bełkot. Na przykładzie GC, to chyba jedyny ogarnięty recenzent (Archaeon) z tego portalu daje aż 6/10, ale dalej jest też porządnie napisana recenzja z dość dobrym wynikiem 4/10

(...)
@Agnaktor Ja sie kieruje prosta zasada, skoro tylu ludzi to obejrzalo i wystawili dobra ocene to ja tez jako zwykly szarak bede zadowolony z ogladania, a przynajmniej tak jest z 95 % anime, jak dotad jedyny dobrze oceniany tytul ktory mi nie podszedl to kill la kill
@FireDash:

Warto oglądać skoro nie podszedł mi pierwszy odcinek?

Też mi nie podszedł pierwszy odcinek i dropłem, ale po dłuższym czasie postanowiłem spróbować jeszcze raz i nie żałuję.
@FireDash: Anime w pewnym momencie robi się intrygujące i ciekawe. Czy warto jednak poświęcić na nie czas? Tego dowiesz się dopiero po obejrzeniu. Ja osobiście nie polecam. Zmarnowanie potencjału jest tutaj porównywalne z Sword Art Online. Jeżeli interesuje Ciebie akcja to polecałbym bardziej berserka, claymore, cowboy bebop, trigun, baccano, darker than black, black lagoon, helsing, hokuto no ken. Jeżeli lubisz odrobinę tajemnic to dennou coil, Big O.

Co do tego co
@FireDash: tak głupie że aż wciągające, esencja z durnowatych pomysłów scenarzystów japońskich, oglądaj jedynie jeśli masz posprzątane pokoje, porobione zakupy i inne takie. Serio jest mnóstwo ciekawszych rzeczy do zrobienia zanim sięgniesz po to anime.