Wpis z mikrobloga

@Mald: No tak wyobraźnia Ci zrobiła scenę ;) Nie ma i jej nie będzie, a nie będzie dlatego że Arya pomściła się na Freyach. Docelowo ma to zrobić właśnie Catlyn i bractwo
  • Odpowiedz
@Mald: ja do końca miałem nadzieje, bo to dość ciekawy koncept. Musze przeczytać książki.

Szkoda, że w serialu rezygnują z takich bardziej magicznych pomysłów. W serialu magia jest tylko tłem, z tego co słysze o ksiązkach występuje tam dużo bardziej powszechnie.
  • Odpowiedz
@Mald: Często czytam wiki książkowe i reddita żeby uzupełnić historię i też mieszają już mi się niektóre rzeczy. Może audiobooki są ;)
  • Odpowiedz
Szkoda, że w serialu rezygnują z takich bardziej magicznych pomysłów. W serialu magia jest tylko tłem, z tego co słysze o ksiązkach występuje tam dużo bardziej powszechnie.


@Python: no właśnie dobrze, że czary-mary są tylko w tle i są tylko "wisienką"
  • Odpowiedz
@Ranger: Tzn czary mary owszem ale mam wrażenie, że sztucznie to wszystko jest obcinane przed budżet.

Przez magie mam na myśli nie jakieś fireballe a właśnie wskrzeszenia postaci czy choćby (może mniej magiczne ale równie mistyczne) Wilkory których już nawet nie pokazują bo CGI za drogie.
  • Odpowiedz