Wpis z mikrobloga

kosteq64 - piotr-zbies
Piotr znów próbuje wymyślić koszykówkę, ale ten Toni Kukocn na PG skończyć się tak jak Antek na tej pozycji. Niby jest jakaś jakoś, tylko brakuje celnych podań. Wielki atut Piotra czyli KAJ trafia tu na solidnego przeciwnika, więc nawet tu nie będzie mieć przewagi. Do tego Mchale może zrobić kilka punktów na Mikanie
Kosteq punkt

PAROOOW VS KTOSTUJESTDIESLEM
Wychodzę z załoznia, że jednak Cooper powstrzyma Birda(ograniczy). Big O kryty przez Dumarsa też za wiele w ataku nie da. Pod koszem dwie wierze Parooowa będą mieć problem z zdobywaniem punktów jednak Hakeem dzięki swej legendarnej technice powinien i tak coś rzucić. U drugiej strony zdobywanie punkty pod koszem widze jeszcze gorzej. Za pomysł na Birda

punkt dla Paroowa

BURBONEK7 VS APPYLAN
Garnet vs Duncan ja fan tego pierwszego dam tu remis. Choć Duncan powinien wyjść w tej konfrontacji trochę lepiej. Po raz kolejny mecz Appylanowi wygrywa Sir Grubasek, który w tym matchupie będzie szaleć. Plus jeszcze przewaga w zbiórkach po stronie Appylana
Appylan punkt

AVENERGAL VS MIROSLOWSUCHOKLATES
Kupuje te obronę pick and rollow miroslowa, ale jest tylko jeden mały problem. Na boisku jest jeszcze KD on sam może wygrać ten dwumecz(chyba ze będzie chokować). KD powinien jakoś z pomocą Malona wytrzymać krycie Lebrona
Punkt MIROSLOW
SUCHOKLATES
GIBPOTATOE vs zojmers
Jedyna z najlepszych broni na zojmers jest pick and roll trzeba wykorzystywać słabość Shaqa w tym aspekcie i go męczyć w obronie. W ataku nie widze Bill broniącego Shaqa jak to lubicie pisać o Howardzie on nie grał z tak dominującym centrem. Shaq w primie był bestią. Fajnie Zjomers też przewdział Kobiego na PG, ale czy Wade go zatrzyma. Z drugiej strony jak dla mnie Wade kompletnie zdominuje w ataku Klaya.
Punkt dla Zojmersa

Co do mojego pojedynku był to pierwszy w kótrym byłem pewnien przegranej, dzieki Vojtazz.
Przepraszam bardzo za spóźnienie.
#mirkodraftnba