Wpis z mikrobloga

Siemka Mirasy dzisiaj jest ten dzień w którym w końcu kupuje karnet na siłownię i od jutra po pracy zaczynam :d zna ktoś może sprawdzone jakieś ogólnorozwojowe plany treningowe czy coś? Tak szczerze to nie znam się na tym. I lepiej chodzić 3x w tyko na sile czy na przykład 2x siłka i np raz jakis trening kettle czy coś?

#silownia #mikrokoksy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ig0rsky: Jak już zaczniesz to będzie Ci ciągle mało:D Mogę dać Ci mój plan - jest przygotowany pod mężczyznę ale sprawdza się dla wszystkich początkujących, jest bardzo prosty. Ja sobie dokładam jogę raz w tygodniu i maszyny po treningu siłowym (teoretycznie maszyny jedynie rozciągają i niewiele dają ale ja jakoś lubię ćwiczyć sobie na spokojnie po kilka godzin).
No i dopasuj dietę bo bez białka nawet najintensywniejszy trening nic Ci
  • Odpowiedz
@Ig0rsky: Tydzień A: Siady x3, prostowanie nóg na maszynie x2, łydy x2 , klata sztanga płasko x3, OHP x3, prostowanie ramion na wyciągu x2, wiosłowanie sztangą 2x, ściąganie drążka nachwytem 2x, biceps hantle 2x

Tydzień B: Goblet squat x3 , łydy x2, hantle klatka na skosie dodatnim x3, wyciskanie hantli na barkix3, pompki na poręczachx2, martwy ciągx2, wiosłowanie hantlax2 , uginanie ramion na biceps ze sztanga x2

Tydzień nieparzysty BxAxB , tydzień parzysty
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kawa-i-papierosy: no dosłownie 2-3 razy dziennie :d mogę #!$%@? ile chce a i tak waga mi nie rośnie
@ChomiczaKrolowa o super dzięki w domu sprawdzę sobie wszystkie te ćwiczenia co i jak. Ile mniej więcej kalorii i białka powinienem dziennie spożywać? Zamiast jakiś proszków mogę np. serki wiejskie twarogi jajka?

@
  • Odpowiedz
@DredyTarzana: Naprawdę? Czyli można ćwiczyć tylko na maszynach, z tym że więcej? Pytam z ciekawości, mój trener powiedział mi, żebym zupełnie odpuściła maszyny, bo to jest dla dziewczynek żeby się porozciągały i czuły że coś zrobiły a nie jak ktoś chce ćwiczyć na poważnie.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: No nie wiem, ja póki co po samych sztangach i hantlach nie czuję się spełniona, ale wiem że inaczej nie dojdę do figury jakie widzę na zdjęciach. Maszyny robię czysto dla przyjemności, żeby więcej posiedzieć na siłowni po ukończonym treningu. To błąd?
  • Odpowiedz