Wpis z mikrobloga

@Twardy__twardziel: Trzeba być lewakiem żeby tego podobieństwa nie widzieć... albo widzieć i tego nie przyznawać. #bekazlewactwa


@juby0001: Ale to może wymień śmiało te podobieństwa. Np ile Unia zabiła chorych umysłowo, albo może ilu Żydów lub Polaków, albo może ile najechała krajów. Albo może który z krajów Unii jest dyktaturą. No śmiało - wykaż te podobieństwa prawaczku z mordą pełną bełkotu.
Pobierz
źródło: comment_52r8bwGINJVe6fIPOkTqtn1iEGraVEsm.jpg
@Twardy__twardziel: XD Widzę lewica przechodzi do ofensywy i zaczyna obrażać ludzi o innych poglądach. XD Masz kasztanie i #!$%@? na #czarnolisto

Najpierw program NSDAP a potem to co robi UE. Każdy punkt w UE odpowiada na każdy punkt w programie NSDAP.

PROGRAM NSDAP

1. Żądamy zjednoczenia wszystkich Niemców i powstania Wielkich Niemiec, zgodnie z prawem narodów do samostanowienia.

2. Żądamy równości praw dla Niemców w ich stosunkach handlowych z innymi narodami
@juby0001:
program NSDAP bardziej pasuje do ruchów narodowo konserwatywnych które są raczej z prawicą kojarzone. ogólnie twoje porównanie to biedne jest mocno, naciągane i robione chyba na silę. Już założenia są inne: NSDAP to partia wodzowska, a unia jest demokratyczna, można z niej wyjść co pokazała Anglia. poza tym nie ma charakteru narodowego a NSDAP taki charakter miało. dalej: nazizm to przede wszystkim kult jednostki, siły, pogarda dla słabszych, obcych, rasizm
@juby0001:

dalej nie czytam xD


to ja w takim razie powinienem przestać czytać twój komentarz po zdaniu:
"Każdy punkt w UE odpowiada na każdy punkt w programie NSDAP. "
szczególnie, że sam się zaorałeś w niektórych podpunktach pisząc:
"Jeszcze nad tym kombinują"
"co prawda kuleje"
"Co prawda jeszcze nas nie wywłaszczają"
gdybyś przeczytał cały mój komentarz to wiele byś zrozumiał, ale chyba mam do czynienia z ignorantem, a z ignorantami nie