Wpis z mikrobloga

#gry #pillarsofeternity Witam, dopiero co zacząłem 2 rozgrywkę w Pillars of Eternity i nie wiem jaką klasę wybrać. Wcześniej grałem elfim łucznikiem, ale skończyło się na tym że moja postać ginęła tak wiele razy, że zostawiłem grę na później. Teraz chce już przejść całą grę z jak największą efektywnością zabijania i najmniejszej ilości śmierci. Czy ktoś z was poleci mi jakąś klasę postaci by się do tego nadawała? Chętnie zagrałbym magiem, ale słyszałem że jeszcze częściej ginie się niż łucznik.
  • 9
@Hrabia_Vik: nie ma jednej klasy tylko kilka zestawow. Jak grasz na hardzie to ije ma to znaczenia bo mozna wszystkim przejsc.
Ogolnie to chcesz miec tanka offtanka healera i dpsow + kogos pod kontrole
Na tanka:palladyn wojownik piesniarz albo mnich.
Na offtanka to samo co tank + ew barb
Heal: priest druid palladyn ew kazdy zwojami albo potkami.
Kontrola (CC) mag enigmatyk druid
Dps aoe mag druid priest enigmatyk barb
Dps
@Hrabia_Vik: efektywna czyli ze co ? Kazdym setupem da sie przejsc gre na potd wiec jak graz na nizszym to tym bardziej. Jak bedziesz mial sklad druzyny na zasadzie tej co ci wyzej rozpisalem to przejdziesz bez wiekszych problemow.
Gralem wszystkimi klasami i kazda ma swoje + i - ale w sumie najistoteniejsze to graj czym lubisz.
To nie baldur ze jak #!$%@? postac to po 20h gry sie okazuje ze
@Hrabia_Vik: da się przejść nawet samemu, da się przejść mając dwóch czy trzech magów. Nie da się zblokować tak, że coś jest nie do przejścia :) staraj się chodzić w szyku, wystaw na froncie tanka który będzie sciagał na siebie ciosy. Jak to nie będzie pomagało, to staraj sie pojedynczo ściagać wroga, albo ustawiać przeciwników w przejściu.