Wpis z mikrobloga

Mirki, zaczynam przygodę z wędkarstwem. Mam wędkę, masę spławików. Chcę dzisiaj wybrać się nad jakieś bajoro i poćwiczyć. Tylko czego jeszcze potrzebuję? Żyłkę już mam jedną na oku, co jeszcze będzie mi potrzebne do łowienia na spławik? Narazie nie chcę bawić się w jakieś zanęty, poprostu zarzucić robaka i obserwować.
#pytanie #hobby #ryby #lowienie #wedkarstwo
  • 23
@kitu: Ja doznałem szoku jak w jednym ze sklepów ludzie brali to na potęge- UWAGA
25KG worki xDD Cena chyba coś koło 250zł czyi wychodzi niby 10/kg ale da rade taniej :)
@bezi: Prawda jest taka, że na zbiornikach zarybianych przez PZW czy prywatnych to działa bardzo dobrze.. Wrzucasz na włos i co chwilę coś wyciągasz..
@kitu: Ja jak na włos to kuku/kulka nie wiem czemu nie lubie zakladac pellet na wlos, chociaz moze i zle :)
Ale i tak jak sa przekarmione bo jest masa WENTKUŻY co zrobia 5 kilo zanety, zużyją ledwo kilo, ale i tak #!$%@? każdy z nich to co przyniosł !! Ja #!$%@? to jest #!$%@? dramat na komercji, na pzw zreszta też. Ryb tyle co palców u ręki ale przyjechał janusz