Wpis z mikrobloga

@szaremyszki: No i?

To że panu było łatwiej wyjąć lodziarkę nie oznacza że może sobie parkować na pieszym dojściu do plaży.
Biorąc pod uwagę że dalej musiał targać/jechać lodziarką po piachu, mógł te kilkanaście metrów po chodniku przetargać.
  • Odpowiedz
@graf_zero: kolego na zachodzie każdy policjant by zezwolił na takie zachowanie.
Po drugie jakaś osoba z dupy zrobiła zdjęcie samego auta, dlaczego ta osoba:
- nie zwróciła uwagi
- nie zawiadomiła policji
- nie zrobiła zdjęcia osób wysiadających
- specjalnie czekała i traciła czas aż sobie pójdą
Serio to zdjęcie to jest niezła manipulacja. Zresztą jak ktoś powiększy zdjęcie to widać kartki po lewej stronie szyby, prawdopodobnie zezwolenie ?
  • Odpowiedz
na zachodzie każdy policjant by zezwolił na takie zachowanie.


@Neaopoliti: Bzdura.

Za "zachód" uważam Niemcy, Wielką Brytanię czy Skandynawię. We wszystkich tych krajach nie ma takiej opcji. W Wielkiej Brytanii pomieszkiwałem w budynku gdzie nie było dojazdu bezpośrednio pod drzwi, w Niemczech w takim budynku mieszka rodzina. W pierwszym przypadku ponad 50, w drugim 100-150 m od najbliższego parkingu. WSZYSTKIE dostawy - od spożywki zamawianej on-line po meble odbywały się
  • Odpowiedz
@szaremyszki: Oczywiście. Są tacy dostawcy co potrafią przez przejście dla pieszych do swojego punktu podjechać, spotkałem się z obsługą sieci rowerów publicznych która trawniki niszczyła albo NA RONDZIE zaparkowała.
Też mieli ważny interes społeczny, co nie?

A co do śmieciarki, to tu jest odwrotnie - to właśnie ci ważni parkujący uniemożliwiają im pracę.
Jest miejsca namalowane " nie parkować śmieci" (nie jest to "koperta", ale wiadomo że co rano śmieciarz
  • Odpowiedz
@W1992: super, idź na polityka, bo tak uczciwych ludzi potrzebujemy. Nie marnuj potencjału, ewentualnie widzę Cię jako policjanta.
@graf_zero: źle podchodzisz do sprawy, bo znowu traktujesz każdego swoją miarą. Mogę napisać tutaj, że sam nie przestrzegasz prawa, ba... siedzisz pewnie na oprogramowaniu Windows bez licencji, bo kto przecież wywala 500 zł na windowsa ?
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: Dziękuję za radę. Wolę swój zawód.

Na prawdę nie rozumiesz, że tu nie chodzi o ostracyzm, a o postawienie konkretnej granicy? Tam w okolicy jest wiele miejsc by stanąć i te parę metrów nikogo nie zbawi. A fakt postoju na wąskim przejściu na plażę jest nie tylko "nielegalny" ale i po prostu absurdalny i komiczny. Dziś przymykamy oko na wjazd samochodem na plażę, jutro przymkniemy na wjazd na molo?
  • Odpowiedz
@graf_zero: preinstalowany na 30 dni ? Była w UE dość spora burza na ten temat, tak samo z IE jako domyślna przeglądarka. Nie jestem w temacie z lapkami, ale dawniej był preinstalowany z naklejką oryginalności, teraz są bez OS, a jak już to na 30 dni wersja próbna. Popraw mnie jeśli się mylę.

Z drugiej strony nigdy nie miałeś PC z nielegalnym system ? Serio ?
  • Odpowiedz
@peszmerd: Osoby niepełnosprawne, jeśli mają specjalną kartę, nie mają obowiązku stosowania się do niektórych przepisów ruchu.w tym m.in. zakazów wjazdu czy zatrzymywania się.

@Neaopoliti:

Z drugiej strony nigdy nie miałeś PC z nielegalnym system ?


Aha, czyli argumentem "za" złym parkowaniem jest brak Windowsa u @graf_zero . Seems legit ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@graf_zero: ok, ten preinstalowany jest bez naklejek oryginalny OEM, czyli z partycją recovery. Po formacie partycji oryginalnej GPT na MBR tracisz legalny system na zawsze. Czyli jak chcesz zainstalować inny system niż masz na lapku to tracisz na zawsze ten oryginalny.
  • Odpowiedz