Wpis z mikrobloga

gurwa mirki, mam burzliwy dylemat na twarde czasy- mianowicie chodzi o konto steam:
otóż moja różowy tłucze w gry jak szalona, ale cierpi na brak szerokiej gamy tytułów, ja z kolei mam na stimie #!$%@? gier które kupiłem 'na później' albo 'o na promocji jak fajnie', a w rzeczywistości nigdy ich nie odpaliłem bo nie mam czasu.

w związku z tym, że ja mam, a ona musi kupić i w sumie wywalić bezsensownie morze kasy, w głowie zrodził mi sie koncept pokroju 'a może dej jej swoje hasło?' już pomijam fakt, ze to moje uniwersalne hasło i moja kolekcja xD #logikaniebieskichpaskow
ponadto zastanawiam sie czy jest możliwość połączenia kont albo coś?


obawiam się też sytuacji w której wyłapie bana od grubasa gdy konto będzie używane jednocześnie na 2 kompach.

mirki jak rozwiązać ten ciężki problem pierwszego świata? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#steam #pytanie #gry #zwiazki
Pobierz jokefake - gurwa mirki, mam burzliwy dylemat na twarde czasy- mianowicie chodzi o kon...
źródło: comment_nNpKwEaPswGAp1v3gzQIOqQjZp4QjCtg.jpg
  • 18
@Rewowler_Ocelot: tak, tak, widze dzięki uprzejmości @Niewpisze: który palcem pokazał mi warunki, w sumie spoko, bo ja siedze cholernie długo w pracbazie, wiec bedziemy sie wymieniać czasem xD

@Sachees: jeszcze są 'o cholera, zawsze to chcicałem mieć, kij ze nie zagram ale 5$ w bundlu to 5$ w bundlu' albo 'mam w pudełku, ale na stimie są osiągnięcia' xD
wielu ludzi ma te problemy ( ͡° ʖ̯
@jokefake: ee tam to właśnie hasło dają i piszą, że masz grać offline. Family Sharing jest do 5 komputerów :)
Dlatego też steam wprowadził opcję usunięcia gry z biblioteki. I dlatego też NIGDY, NIKOMU nie dawaj swojego hasła. Nawet różowemu który może być przyszłą waifu :)
@jokefake: Ja ze swoim chłopakiem dzielimy gry przez family sharing, z tym, że jak ja odpalę jakąś grę, no to niestety go wyrzuca ( ) więc pozostaje granie w trybie offline. Druga sprawa, co to za problem udostępnić swojej drugiej połówce hasło? Jakby nie było tej opcji, to dałabym hasło i tyle - i tak mamy dostęp chyba do wszystkiego i nikt nikogo nie stalkuje, nie
@jokefake: możecie grać jednocześnie, ale Ty jako właściciel musisz wtedy grać offline, jeżeli udostępnisz gry jej kontu na jej kompie to nie może nawet zmienić nazwy komputera, bo się popsuje :-P