Wpis z mikrobloga

@oriebirII:

Toporzeł – symbol przedstawiający obosieczny topór z głową orła, zaprojektowany w 1935 roku przez Stanisława Szukalskiego "Stacha z Warty" jako godło odrodzonej Polski ("Polski drugiej"). Głowa orła wystylizowana została na kształt haka, co miało symbolizować zerwanie z tradycją.


Dalej będziesz robił z siebie debila? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NSZadruga: Oczywiście, Czarne koszule, brunatne koszule, w przedwojennej Polsce polskie środowiska faszyzujące (w sensie spojrzenia na państwo, nie miłości do duce) ubierały się podobnie.

Koszula, krawat, spodnie wsadzone w glany... I jeszcze opaska na ramieniu
A po wojnie, taki strój to wręcz znak rozpoznawczy neonazistów.

Spośród WSZYSTKICH możliwych strojów, musieliście wybrać taki który krzyczy "naziol"
Nie mogliście założyć garniturów? albo wogóle zrezegnować z prób umundurowania?

Nie wiem jak się wam noc
@oriebirII: #!$%@? typie, Twoja argumentacja to taki rak że nawet nie wiem jak Ci to przekazać żeby to sztucznie nie wyglądało. Zauważyłeś, że zarówno godłem Polski jak i Niemiec jest orzeł? Jedynie podobieństwo między Toporłem a orzełkiem nazistowskim to dziób, ale skoro to te same ptaki to to chyba dość logiczne, co nie? Poza tym zamiast długich skrzydeł mamy okrągłe "ostrza" topora, a swarzyca jest zupełnie inna i inaczej umiejscowiona.
@Wojslav: No właśnie, orzeł, a nie czarna wrona o ostrych krawędziach i małej mordzie siedząca na swastyce. Nie widzieć tego podobieństwa to jak nie zauważyć homoseksualizmu kolegi z organizacji, gdy mu obciągasz.
@oriebirII: miło, że się przyznałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko ten plakat jakiś dziwny. Wiesz, że z Zadrugi sprzed 6-7 lat dziś został tylko lider? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sympatycy naziolstwa dawno opuścili nasze szeregi.
@graf_zero: my nosimy białe koszule. Spodnie wsadzone do butów to dość powszechny widok w jakimkolwiek umundurowaniu. A opaski nosili też partyzanci, a nawet komuniści. Innymi słowy, próbujesz się doszukiwać ukrytego znaczenia podobnie jak kolega wyżej przy naszym symbolu.

Nasza Noc Kupały miała charakter nacjonalistyczny, a nie ludyczny.
@NSZadruga: Wyglądacie jak nieudana, ale zawsze, wersja małego faszysty. Nie chce mi się sprawdzać czy jesteście li tylko "nacjonalistami" czy zwykłymi naziolami.
Wyglądacie jak naziole, to mi wystarczy.

Gdybym był polskim słowiańskim nacjonalistą to zrobiłbym WSZYSTKO aby nic nie pozwalało mnie powiązać z ideologią faszyzmu czy nazizmu.

A nie się przebierał za jednego czy drugiego tylko inny kolor koszuli założył.