Wpis z mikrobloga

@bazingac3po: A gdzie tam. Ja do niego 3 razy strzeliłem i rykoszety same. Od frontu to raz T-54 i IS-3 mi się udało załatwić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj na Stalingradzie strzał na pałe z Tygrysa II H z dużej odłegłości i padł na hita T-54 nawet nie wiem gdzie dostał i raz IS-3 na Kubańu z Pantery II, dostał w prawą stronę wieży tylko jakby z
@bazingac3po: Jak strasznie wysoko nie rzuci to bardzo przyjemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pantera II chyba jeden z lepszych czołgów jakimi grałem. Działo jak w Tygrysie II i co najważniejsze to BIEG WSTECZNY! a nie jak w reszcie Panter -4km/h. Ta wyciąga chyba z 15 i szybko przyśpiesza. Ogólnie szybka, zwrotna i mocne działo. Jednak jak rzuci na te ruskie cuda z wyższych tierów to wiadomo... ale
@scarface1911: Po ostatniej aktualizacji WT IS-3 dostał nowy model HD i teraz strasznie każdy ładuje w ten pierścień dużo wyższy teraz jest, z bliska można też próbować z wizjerem po lewej stronie wieży jest dość wysoki żeby się wbić a pod nim od razu prawie ammo, wiele razy tak ubiłem is-3 gdy tylko był wystarczająco blisko. Nie próbowałem jeszcze mechaniki z 0% szansą na rykoszet jeśli kaliber przekracza 3 kroć grubość
@Restin: no to nie zazdroszczę użytkownikom tego cudu rosyjskiej myśli technicznej, bo przed aktualizacją były spore narzekania na tego ISA, że nie jest tak dobry jak się zapowiadał, a z tą aktualizacją to nie miałem pojęcia, że wpłynęła, aż tak mocno na szanse przebicia. Sądziłem,ze to jedynie zmiany kosmetyczne. Ale kolejny raz- wykop uczy, wykop bawi. Łap plusa.
@bazingac3po: Grałem nim przed i po zmianach, i to wygląda tak grasz przeciwko IS-3 Bóg i władca pola bitwy po prostu zawsze top BR i nie da się go zabić, od razu go się chce mieć no to wsiadasz sam do ISa już też myślisz zaraz będziesz władać wszystkimi i będziesz Bogiem, a tu nagle smutna prawda rzuca cię na maksymalny BR gry i zostajesz tak zgnojony że nie wiesz jak
@Restin: powiem Ci, im dłużej gram sowietami to mam coraz mniejszą ochotę ich expić. To nie jest ten efekt Wow, jak przy dorwaniu pierwszego Tygrysa, czy Pantery. Słynne działo 88, porządny pancerz. Zresztą wcześniejszymi też fajnie się grało. Naczytalem się jacy ci ruscy są Op, ale jak spojrzałem na te ISy i ich ponad 20 sekund przeładowania, mulaste silniki i porownalem to z takim Tygrysem II P, czy H gdzie mogę
@bazingac3po: M6A1 jak dla mnie jest świetnym havy jednym z lepszych na 3 tierze, bardzo fajnie się tą krową gra :D ma potężny silnik, nawet jakiś pancerz, dużo załogantów i to 2 działo też potrafi napsuć ludziom krwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do ruskich miałem to samo, kiedyś ruskich zostawiłem na 3 tierze dalej nic nie miałem. Grałem potem głownie Niemcami Tigery 2 to są najlepsze