Wpis z mikrobloga

Będzie spam #anonimowemirkowyznania

Jak zwykle idea była fajna. Wyżalić się na mikro anonimowo. Sprawy których nigdy w życiu byś nie powiedział nawet najbliższym znajomym. Ot zwyczajnie zrzucić z siebie balast. Bardzo miło czytało się to na samym początku. Naprawdę grube sprawy przy których twoje życie zaczyna się wydawać całkiem zajebiste.

Ale to jest #!$%@? wykop, i trzeba to #!$%@?ć.

Obecnie dobre ponad 95% wpisów to jakieś #!$%@? śmieszne hehe #pasta albo wpisy które nie mają absolutnie wspólnego z ideą tagu.

Daj ktoś zdjęcie tej Słowaczki co pokazywali ją na trybunach przed meczem, chyba najlepsza ze wszystkich dup na tym erło

Wydaje mi się, że z dnia na dzień coraz bardziej łysieję. Średniej wielkości zakola co prawda miałem od zawsze

Hej, jestem Lisa i zamierzam się zabić.

Czy mógłby mi ktoś rzeczowo wyjaśnić czemu z jednej strony Wielka Brytania chce pozostać zjednoczona po #brexit a z drugiej strony w #euro2016 występują 3 osobne drużyny (zabrakło tylko Szkocji, która ma osobną reprezentacje)?


Autorem pomysłu i tagu jest @sokytsinolop spoko twoja strona rób co chcesz. Ale moim zdaniem akceptując wszystko jak leci obniżasz bardzo ale to bardzo wartość tagu który mógł być nielicznym z tych które mogłeś polecać ludziom niezwiązanych z wykopem.

A wiesz bo na wykopie jest taka fajna inicjatywa nazywa się #anonimowemirkowyznania i można...


#takaprawda #gorzkiezale
CreativePL - Będzie spam #anonimowemirkowyznania 

Jak zwykle idea była fajna. Wyża...

źródło: comment_KQ0RkX5Ihx8C0EJdQxGltWWzDyOYGiLu.jpg

Pobierz
  • 18
@CreativePL: W sumie to nie wytłumaczyłeś o co Ci chodzi, tylko przerzuciłeś odpowiedzialność na @sokytsinolop
Nie ma kryteriów doboru treści tego tagu i nawet po ich określeniu będą wtopy. Do tej pory to plusy mirków decydowały o wartości wpisu (jak tu wszędzie)...
@CreativePL: ja staram się wrzucać wszystko, nie jestem omnibusem nie znam się na polityce i nie mam czasu weryfikować czy wszystko ma sens, czy nie jest baitem itp.
A jak ktoś dodaje nawet, jak zacytowales "jestem x i chce się zabić" chce każdemu dać możliwość wyznania nawet najbardziej ogólnego wyznania, a nuż ktoś się odezwie, może op napisze na priv i w jakiś spoko ktoś mu pomoże?
Zdziwiłbys się jak ile
@sokytsinolop: Ja bym po prostu stawiał na jakoś a nie ilość. W ciągu 24 godzin weszły 52 wpisy z konta anonimowy.

@wytrzzeszcz:

W sumie to nie wytłumaczyłeś o co Ci chodzi,


@jet: Wut? Piszę że kiedyś fajnie się czytało ten tag bo były tam autentyczne ciężkie sprawy które dawały do myślenia, teraz w większości przypadków to śmieszne pasty i wpisy które mijają się z celem anonimowości pokroju "dajcie zdjęcie
@CreativePL: są moderatorzy ale wbrew pozorom to wymaga trochę czasu, (wszystko trzeba przeczytać) -teraz trochę mniej aktywni ale są. Nikomu za pomoc nie płacę więc nie mogę wymagać żeby poświęcili swój wolny czas.

Też chciałbym żeby bajtów nie było, ale to niemożliwe bo nigdy nie masz pewności że najbardziej #!$%@? historia nie zdarzyła się naprawę.
@sokytsinolop: Przecież ja doskonale zdaje sobie sprawę że to wszystko trzeba czytać, a moderatorzy robią to z własnej nieprzymuszonej woli. Piszę tylko, żeby stawiać na jakoś a nie ilość, tak jak wspomniałem wyżej w ciągu 24h weszły 52 wpisy w większości coś pokroju "dajcie zdjęcie typiarki " "łysieje co zrobić" osobiście uważam że takie coś nie nadaje się aby było to anonimowe.

Dodatkowo tak jak mówiłem twój tag, twoja inicjatywa. Piszę