Wpis z mikrobloga

#b2b #dzialalnoscgospodarcza #poznan #wirtualnebiuro #ebiuro

Mireczki z Poznania,

Poszukuję wirtualnego biura jako adres mojej DG. W ofercie interesuje mnie tylko adres i info o przychodzącej korespondencji (bez skanów).

Znalazłem kilka firm:
- biuro29.pl - szeroka oferta za 49zł/msc, ale znalazłem niezbyt ciekawą historię i o tym adresie: tu i tu (CTRL+F "biuro29")
- officezone.pl - 74zł/msc, ale znalazłem bardzo niepokojącą opinię o tym miejscu
- five-biuro.com - 59zł/msc i nie znalazłem nic złego na ich temat
- dime-office.pl - 49zł/msc i nie znalazłem nic niepokojącego o nich

Mirki, jest tego dużo, dlatego trudno mi się zdecydować. Myślę, też, że wolę omijać 2 pierwsze ebiura. Jakie wy macie doświadczenia w tej kwestii? Na co zwracać uwagę? Możecie polecić jakies ebiuro?

Przypominam, że zależy mi tylko na adresie i info o listach.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@Adams_GA: A moze kolega chce sprzedawac lewe wybielacze do zębów jak Kaszubski - i co, chcesz zeby mu wkurzeni klienci i pisma z pozwami pod adres domowy przychodziły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emandero: Hej, korzystam z dime-office i mają pewne braki... jest panel online z korespondencją, ale gdy odbieram listy, to rzucają mi garść kopert i nawet nigdzie nie podpisuję, że je odebrałem... Poza tym adres - Głogowska 31/33 - jest tam wiele firm w tym budynku i listonosz "na czuja" dostarcza listy z firm, których nie zna, do dime office - mi się to nie podoba, bo coś może zaginąć....

Rozważam teraz
  • Odpowiedz