Wpis z mikrobloga

@xteibe: tfv4 oryginalny ma zajebiscie dlugi gwint/pin 510, a rx200s zajebiscie plytkie gniazdo 510. chodzic pewnie bedzie, ale bez podkladki pod atomizer to raczej bym nie podchodzil - albo wylamiesz pin w boxie, albo atomizer nie wkreci sie do konca i bedzie sie bujal.
chyba ze ta wersja tfv4 (jedna z #!$%@?-wie-ilu) ma poprawiony gwint. w co watpie.
@xteibe: podkladke mozesz kupic (jakas nylonowa, grubosc 0.5mm, srednica zaleznie od srednicy tanka), albo wyciac sobie z czegokolwiek. tank na gotowe grzalki - uwell crown (tez przydalaby sie podkladka), herakles plus (nie wiem jak z dostepnoscia grzalek), albo pare kilo innych (ktorych nie znam, bo uzywam od dawna swoich grzalek). co do tfv4 i gotowych grzalek, to nie polecam. tzn - sa fajne, maja nienajgorszy smak i wypluwaja gigantyczna chmure, ale
Kurczę żałuje teraz tego smoka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Głównie właśnie zależy mi na smaku, no ale dzięki mireczki za pomoc ( )
@xteibe: ja. Procedura banalna. Weź plastikowe wieczko od Pringlesów (miękkie, dlatego dobre), zacznij od zrobienia dziury na 510 - sporą śrubą, grubym wiertłem, co masz. Może być idealna, wtedy nie spada przy odkręcaniu, może być większa, wtedy wygodniej zrobić. Potem załóż w to atomizer, zrób obrys rysikiem albo markerem i wytnij nożem do tapet (ja lecę modelarskimi skalpelami, ale co kto ma). I tyle. Jak kto perfekcjonisra, to jeszcze papier zmyje.