Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ta jazda na Milika po meczach reprezentacji. Pierwszy raz od wielu lat mamy się z czego cieszyć jeżeli chodzi o polską piłkę, ale Janusze i tak muszą sobie #!$%@?ć teksty w stylu: jakbym grał za tego Mylika to bym hehe ze 3 gole już miał. Nie mamy lepszego gościa na tę pozycję i mimo że Arek jest lekko pod formą to ja wierzę że jeszcze pokaże klasę w tym turnieju. Wczoraj przy bramce miał swój udział - przytomnie przepuścił piłkę do Kuby i ja to doceniam. Nie wiem jak można w takiej chwili jechać po zawodniku zamiast go wspierać.
#euro2016 #mecz #reprezentacja
  • 19
@Nathan89: taka jest rola napastnika, strzelac bramki... mamy takie gwiazdy na szpicy, lewy w szczegolnosci a to oni nas najbardziej zawodza. Gdyby nie Blaszczykowski to juz dawno wypadlibysmy z tego euro. Nikt by sie nie czepial gdyby nie mieli szans, ale tyle co milik i lewy strzelali i nie trafili nawet w bramke to nie jest godne nawet pilkarzy polskiej ligii, a co dopiero napastnikow takiego formatu.
@czuczupikczu: a gdyby nie Lewy i Milik w ogóle nie bylibyśmy w tej fazie w pierwszej kolejności, a w ostatnim golu Błaszczykowskiego to Milik miał na sobie 3 obrońców. Błaszczykowski wyszedł zza Milika i w zasadzie szczęśliwie zdobył bramkę, bo uderzenie próbował skierować przy dalszym słupku obok bramkarza, ale psując to udało mu się gola zdobyć.

Milik daje dupy, ale nie jest beznadziejny.
@Nathan89: Akcja z przepuszczeniem była przytomna i za to + ale cała reszta?
Niestety nie mamy nikogo innego na miejsce milika także musimy go oglądać.
A co do fali krytyki... To może mamy go głaskać i nagradzać, że nie trafia 100% sytuacji? Jak pisał @czuczupikczu to po prostu nie przystoi napastnikom takiego formatu.
@Paladin_Woodrugh: @LisChytrus: ja po prostu nie przyjmuje do wiadomosci argumentu 'on zbiera na siebie obrocnow'. Kazdy napastnik zbiera na siebie obroncow i to wlasnie wyroznia lepszych od slabszych, lepszy potrafi tych obroncow minac badz im uciec. Lewy w ogole nie drybluje, dostaje pilke i wycofuje akcje..
@Paladin_Woodrugh: :D najlepiej wyzywac od januszow futbolu :) prawda jest taka, ze lewy uwazany jest za top5 pilkarza na swiecie, a gra marne mistrzostwa. Nie bez powodu w calej fazie grupowej strzelilismy 2 bramki, napastnicy daja dupy po calosci. Zobacz ile Lewy mial strzalow w tych mistrzostwach a ile bylo w swiatlo bramki... ale tak tak, on ma latac jak lep i sciagac obroncow mimo iz w meczu ze szwajcarja jakos
ja po prostu nie przyjmuje do wiadomosci argumentu 'on zbiera na siebie obrocnow'


@czuczupikczu: Skoro wypowiadasz takie słowa, to dla mnie jesteś januszkiem, sory memory. Lewy nie jest uważany za top5 piłkarzy, ale jest w top10 napastników.

Nie mówię, że Milik i Lewy rozgrywają rewelacyjny turniej. Po prostu większość #!$%@? się do nich, jakby siedzieli sobie na boisku i zbijali bąki, tymczasem pracują i są efekty tej pracy (bramka Błaszczykowskiego), po
@Paladin_Woodrugh: rola napastnika jest strzelanie bramek, obrone mamy na chwile obecna wysmienita i nie potrzebna jest tam ich pomoc. Lewy grajacy na szpicy wieczne jest 'z tylu', tak to my tych mistrzostw nie ugramy. Nie mow mi, ze krol strzelcow bundesligii moze grac na takim poziomie. Jak to jest, ze w reprezentacji lewy nawet nie probuje dryblingu tylko wiecznie cofa nam akcje?

Moze czas spojrzec obiektywnie na sytuacje, a nie przez
@czuczupikczu: nie mówię, że nie można powiedzieć jakiegoś krytycznego słowa na chłopaków, bo takie coś może dodatkowo mobilizować. Jednak jakieś chamskie i często obraźliwe komentarze na pewno nie pomagają.
przytomnie przepuścił piłkę

@Nathan89: Zauważ absurd sytuacji - napastnik zebrał największe pochwały za to, że nie dotknął piłki. Jeszcze by coś #!$%@?ł w przeciwnym razie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)