Wpis z mikrobloga

Przed Mistrzostwami Europy nie wierzyłem w Błaszczykowskiego. Kiepski sezon na wypożyczeniu w Fiorentinie, kontuzje, Borussia przed Mistrzostwami poinformowała że wystawi go na listę transferową. Za Nawałki w dodatku przestał być kapitanem i wielu w Kapustce widziało następcę Kuby na prawej stronie. Tymczasem w wieku 31lat rozgrywa turniej życia, jest jak narazie jedynym z najlepszych piłkarzy we Francji. Prawdziwych sportowców poznaje się po tym, że po kryzysie potrafią wrócić w równie dobrym stylu bądź w jeszcze większej formie. Jak kiedyś Andrzej Gołota lub Adam Małysz teraz Kuba. Już jest dla mnie legendą. Szacunek. #pilkanozna #sport #mecz #reprezentacja
p8108362 - Przed Mistrzostwami Europy nie wierzyłem w Błaszczykowskiego. Kiepski sezo...

źródło: comment_XKDf02yqGjLbL9a5pJ0YOTlOGwWeqPc0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@p8108362: Kubę spowolniły trochę kontuzje, teraz to chyba najdłuższy (odpukać) okres bez urazu. Zawsze jak się rozkręcał coś go hamowało. A teraz pół sezonu w violi pograł, przyszedł nowy trener, kuba chciał odejść w zimowym oknie, ale trener powiedział "nie kuba, dam ci szansę" po czym zagrał jeden mecz i go odstawił na ławę na resztę sezonu :/
najważniejsze że ta przerwa prawie 4 miesięczna bez regularnej gry podziałała na
  • Odpowiedz