Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tymi kobietami i ich potrzebami seksualnymi? Czy one mają chcice jak faceci? Ja jak np parę dni nie wale konia to mam mocna chcice i wiadomo że czuję duża presje na seks. A jak to z różowymi jest? Bo ciągle jest hurr durr nie jestem taka latwa hurr durr musisz ze mną chodzić, hurr durr seks dopiero po paru miesiącach związku. Jak to jest? I jak często masturbuja się kobiety?
#seks #pytanie #rozowepaski #kiciochpyta #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
Anon: Nie wiem jak jest z innymi ale ja często miewam typową "chcicę". Miałam kiedyś okres w którym masturbowałam się codziennie, teraz różnie to bywa. Czasem mam nawet tak że ide po ulicy i mam ochotę przespać się z pierwszym lepszym facetem. Oczywiście tego nie robię, przede wszystkim dlatego że jestem przy tym dość nieśmiała.
Najgorzej jest przed okresem a czasem i podczas. Przed okresem to raz nawet się masturbowałam w
  • Odpowiedz
Anon: na pewno nie mam takiego libido jak faceci, bywają takie miesiące, ze w ogóle nic "tam" nie robię
jedyna zależność jest taka, ze w okolicach owulacji zawsze patrzę na facetów łaskawiej i libido podskakuje w górę, ale to są przyczyny czysto biologiczne i mija po paru dniach, serdecznie wam współczuje, ze biologia was tak stworzyła
o tylu ważnych rzeczach mozna myśleć a wy połowę życia spędzacie na kontemplowaniu dup (w
  • Odpowiedz
o tylu ważnych rzeczach mozna myśleć a wy połowę życia spędzacie na kontemplowaniu dup (w tym mojej ,bo często was przyłapuję)


@AnonimoweMirkoWyznania: Mylisz skutek z przyczyną. Faceci myślą o ważnych rzeczach i dokonują odkryć, bo mają ku temu motywację w postaci zdobywania coraz to lepszych dup. Gdyby było inaczej, to eunuchowie dokonywaliby największych odkryć. Można się spierać, że eunuchów może być za mało, żeby statystyka coś pokazała. Ale w starożytnym Rzymie
  • Odpowiedz
Anon: #niebieskiepaski co myślicie, jak reagujecie na #rozowepaski które się nie uśmiechają, są mało rozmowne, ale nie są wredne, tylko takie wycofane. Jeśli jest ładna to próbujecie ją rozweselić? Jeśli brzydka to olewacie? Niby ludzie się nie powinni czepiać, ale mówię wam, takie zachowanie ludziom bardzo przeszkadza. Dlaczego przeszkadza? Może ktoś ma trudny okres i jeszcze dodatkowo piętnując taką osobę sprawiacie, że czuje się jeszcze gorzej? (ale z niej "alien" ale
  • Odpowiedz
Anon: @Mordeusz: jesteś jednym z tych eykopkow co na każdy temat będą wyszukiwać badania naukowców.

Bleh, nudy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiadomo, nauka nie pasjonuje każdego, tipsy się same nie zrobią, nogi się same nie ogolą, trzeba mieć jakieś priorytety, to zrozumiałe :)
  • Odpowiedz
bengbeng: Ja masturbuję się około 2x dziennie. W zależności czy jest chwila wolna... ;p
Jeśli chodzi o seks- to też 2x dziennie, ale tylko wtedy kiedy mam faceta (swojego) i jestem w nim zakochana/ kocham go/ ewentualnie myślimy o sobie bardzo poważnie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Ale brednie. To właśnie kraje gdzie ludzie mają najmniejszy poziom testosteronu i libido są najbardziej zaawansowane technologicznie, czyli Korea płd. Japonia.
A jak się przedstawia sytuacja w Afryce gdzie faceci muszą ruchać 5 razy dziennie? Ano ma się tak że myślą ale tylko o ruchaniu i w wyniku tego Afryka nigdy nie odniesie gospodarczego i naukowego sukcesu, dopóki nie zmniejszy libido u swojej ludności.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedys ogladalam skecz jakiegos amerykanskiego stanupera, dlaczego kobiety maja mniejsze parcie na seks niz faceci - odpowiedz, bo uprawiaja go z mezczyznami ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak takie sapiace cielsko sie na ciebie wgrzebie i usilnie prohbuje dojsc to musi to byc #!$%@? smutne i mysle, ze trzeba po tym troche dochodzic do siebie, faceci narzekaja, ze laski sa jak klody, ale ja mysle, ze one
  • Odpowiedz
Mylisz skutek z przyczyną. Faceci myślą o ważnych rzeczach i dokonują odkryć, bo mają ku temu motywację w postaci zdobywania coraz to lepszych dup.


@Mordeusz:
Gdzie w Korei czy Japonii myślą o zdobyciu jak najlepszych dup? Tam jest jeden z najmniejszych odsetków ludzi w związkach.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: To, że jest mały odsetek ludzi w związkach nie oznacza, że oni nie chcą być w związkach. Oznacza, że mają inną kulturę, w której trudniej jest zdobyć partnera, zainteresowałbyś się trochę szerzej tematem, to byś wiedział.
  • Odpowiedz