Wpis z mikrobloga

@newerty: ma się tak, że robisz w jakiejś gównianej firmie gdzie zmuszali/zmuszają cię do roboty w dni wolne, bo w normalnych niedziela jest zazwyczaj wolna. zgaduje, że jesteś świeżo po szkole dostałeś się do gównofirmy za offa i nagle zapomniałeś jak było na pokładzie, zalatujesz burakiem z pżm-u
robisz w jakiejś gównianej firmie gdzie zmuszali/zmuszają cię do roboty w dni wolne, bo w normalnych niedziela jest zazwyczaj wolna


@jmwaj: I jak macie wejście/wyjście z portu/załadunek/wyładunek w niedziele to mówicie że #!$%@? wy nie robicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na opłaty portowe sami się zrzucacie? A jak już jesteście spóźnieni i grozi wam czekanie kilku dni na redzie to też #!$%@? w to wbijacie?

Ej
@newerty: taaa, tylko zdaje się, że na początku pisałeś, że powinienem zasuwać na pokład klepać rdze, nawet w niedziele bo przecież obowiązkowy overtime, a nagle zmieniłeś wersje, że chodzi Ci o manewry w porcie?

Na szczęście stoimy sobie pod wieżą i nie trzeba w niedziele robić jak nie ma roboty, no ale tak sprowadź wszystko do absurdu i pisz, że na weekend gasi się silnik i wszyscy zawijają bo wolne, zazwyczaj
powinienem zasuwać na pokład klepać rdze


@jmwaj: Bo myślałem, że jesteś kadetem a nie super ważnym, mega dumnym i ambitnym OS'em/AB'kiem. Serio nie wiem jak zadufanym w sobie trzeba być żeby odebrać ten żart jako urazę.

zmieniłeś wersje, że chodzi Ci o manewry w porcie?


@jmwaj: Stwierdziłeś że u was w niedziele się nie pracuje, więc zapytałem co robicie jeżeli.

Poczytaj MLC


@jmwaj: MLC nikomu nie zakazuje pracy w
@newerty: a jakie to ma znaczenie kim jestem, żart odebrałem dobrze to ty później zacząłeś jakieś podjazdy, że w niedziele też powinienem robić

myślę, że każdy by zrozumiał "w niedziele się nie pracuje", że chodzi o niedziele bez portów i bez manewrów itd.

nie zakazuje, ale reguluje normalny tydzień pracy do 6 dni po 8h plus jeden dzień wolny i święta. 72h pracy w tygodniu to max a 77h odpoczynku to