Wpis z mikrobloga

#kuternogahowkin

No i już po mireczki. Przed 10 zabrali mnie na blok operacyjny, blokada w kręgosłup i jazda. Troche poszarpali sie z tymi drutami ale w koncu je wyjeli. Na poczatku zdychalem z bolu ale juz jest okej. Dren zwisa z biodra i kuruje sie.

Na sali mamy dziadka, co okropnie chrapie, wiec pewnie szykuje sie kolejna noc nieprzespana. Nauczka na przyszlosc - bierz stopery! Nigdy nie slyszalem tak glosnego chrapania, to gorsze od robotników z młotami pneumatycznymi metr od ucha ;x

Jeśli wszystko pojdzie dobrze to jutro mnie wypuszcza. Rano mam rozmowe z lekarzem, takze trzymajcie kciuki, bo ja chce już do domu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blokada w kregoslup to smieszna sprawa. Odcina cie od żeber w dół. Troche przerażające, bo jak dotykałem swoich nóg czułem się jakbym dotykał innego faceta, nieprzyjemny gaymoment :D

No to nic, stres przed ciezka rozmowa z lekarzem z rana, bo sie okaze czy zostane tu jeszcze, czego bym cholernie nie chcial. Piona!
  • 14
  • Odpowiedz
Troche przerażające, bo jak dotykałem swoich nóg czułem się jakbym dotykał innego faceta, nieprzyjemny gaymoment :D


@Howkin: Mam tak od kilkunastu lat ;)
  • Odpowiedz