Wpis z mikrobloga

@toyenka: Ja dostalem chyba 4 paczki juz, jedna na 3 tygodnie mi idzie. £6 na 3 tygodnie to chyba nie tak duzo :P. Mieszkam tylko z dziewczyna, i codziennie 1-2 kawy, wiec dla nas idealnie.
@vilajnen: moj chlopak poprosil wszystkich w rodzinie (ktorzy sami nie pija kawy), zeby zalozyli konto i zamowili na moja znizke, wiec jak na razie zamawiam za funta - bo mam tyle nazbieranych 'punktow', chyba niestety pijemy za duzo kawy, bo u nas paczka na tydzien... :D teraz przerabiamy dark chocolate cherry - pyszka!
@toyenka: No spoko sa te kawy, ale az tak bym nie tryskal entuzjazmem :P. Maja fajne opakowania, generalnie design super zrobili i wyglada to eksluzywnie, ale jak dla mnie (probowalem zupelnie innych kaw od nich) smakuja bardzo podobnie :). Moze sie nie znam, cos tam czuje, jak dluzej zaparze, ale to tyle.
@vilajnen: beer52? czy znasz jakies inne? beer52 spoko, ale czasem wrzuca w paczke za duzo malych puszek, a nie butelek :S PS pracowalam jako barista, wiec moze mam wieksze kawowe 'doswiadzczenie' :P
@toyenka: flavourly.com/MATEUSJ87 jak sie z tego zarejestrujecie to za £10 jest 10 piw. Pierwsza paczka przychodzi spoko, druga slaba, trzecia spoko. Aczkolwiek jako piwosz-neofita #pdk uwazam, ze wole wydac £30 na 8 w sklepie specjalistycznym.