Wpis z mikrobloga

Mirki! Wchodzę dziś do banku, standardowa wypłata, czekam na mój gruby hajs z konta dla młodych, bo mam 17 lat. Dostaje potwierdzenie, już mam zamiar podpisywać a tu czytam "PROWIZJA: 9 PLN". Pytam się, dlaczego 9 PLN? Przecież konto całe jest za darmo, wszystko (prawie) było za darmo, a tu teraz 9 PLN. To mi odpowiada, że w grudniu podnieśli m.in. dla kont młodzieżowych. No to ja do niej, niech to cofa, nie wypłacam. 5 minut straciła na cofanie bo już kase pobrała z konta, a ja wtedy przelew do ojca i on wypłacił za darmo... ( ͜͡ʖ ͡€)

Czyżby PIS? #dobrazmiana #podatekbankowy #kontobankowe #grubyhajs

PS. Ale przecież podatku bankowe mieli nie odczuć zwykli ludzie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@gentelman: niestety... wogóle bym do nich nie poszedł, tylko z bankomatu bym wybrał, ale niestety maksymalny limit jaki mogę ustawić był stanowczo zbyt mały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Fokk: jak to był jeszcze MultiBank, to była darmowa, potem po zmianie na mBank (i typ konta na IzzyKonto) wciąż wypłaty były darmowe, wypłacałem ostatnio w październiku. A podobno od grudnia wprowadzili opłaty.

A wystarczyłoby żebym mógł ustawić większy limit na karcie...
  • Odpowiedz
  • 0
@siodemkaxx: jeżeli mam byc szczery, to akurat dyrektor oddziału u mnie w mieście to znajomy. Wiec tez maja inne podejście i dlatego z 3 lata temu założyłem tam konto. Do tej pory wszystko było ok, do czasu tej wspaniałej prowizji...
  • Odpowiedz