Wpis z mikrobloga

zamierzam zamówić sobie #trezor ale zastanawia mnie jedna rzecz. O ile dobrze się orientuje to wszystkie przelewy wykonuje się poprzez stronę myTREZOR a co w sytuacji gdy padną ich serwery i strona będzie nie dostępna? Będę nadal mógł korzystać z bitcoinów?


#bitcoin #trezor
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fdisk: Z oficjalnej strony trezora:

**Which wallets are compatible with TREZOR hardware?**
The list of wallets that can be used with TREZOR device is constantly growing. These inlude myTREZOR, Mycelium, and Multibit HD. To see the full list, please check out our TREZOR Apps.
  • Odpowiedz
@fdisk: Trezor jest kompatybilny z wieloma portfelami - Electrum, Multibit HD, Mycelium (pod androidem) i paroma innymi - także nie ma się co martwić, kiedy padnie mytrezor, zwyczjnie instalujesz inny portfel i działa jak zwykle
  • Odpowiedz
zamówienie właśnie poszło :)

@bl4ck_: zastanawiałem się też nad KeepKey, z wyglądu jest ładniejszy i ma większy wyświetlacz jednak tak jak już ktoś kiedyś wspomniał trezor jest open source i jest trochę bardziej wytrzymały

@McGravier bardzo fajnie że jest kompatybilny z Mycelium bo akurat korzystam z tego portfela
  • Odpowiedz
@fdisk: napisz do mnie na priv wszystko Ci mogę wytłumaczyć w zamian za kupienie z reflinka, używam Trezora praktycznie od jego powstania i szczerze nie wymieniłbym na nic innego póki co. Puszczałem wczoraj transakcje można dostosować prowizję jaką chce się zapłacić, wszystko z trezora doszło w ciągu 30 min czy tam 40 na giełde. A jak z Bitfinexa takiego wysyłałem to pół dnia szło bo dziady nie mają funkcji wybrania
  • Odpowiedz