Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa! POWAŻNA!
mam tak, że jak wbije mi się w łeb jakaś #muzyka i nie wiem co to, to MUSZĘ to odnaleźć
dziś #niebieski zaczął gwizdać jakąś melodię i jestem pewna, że ona istnieje. kojarzy mi się z jakimś smutnym wydarzeniem, jakimś #film - horror/jakiś pogrzeb, nie mogę skojarzyć dokładnie. przekopałam już troche #youtube i nic
dla kogoś kto mi to odnajdzie (pierwszej osoby*) zrobię jakieś malutkie #rozdajo
#pomocy bo jutro #egzamin w #studbaza a ja nie wrócę do nauki, póki tego nie znajdę :<



TO JEST TO
  • 42
@babcia_w_kapciach: ja muszę jeszcze raz przejść Half Life 2, żeby znaleźć jeden utwór. Chyba puszczony w momencie gdy wpada się do wody i pewna rybka chce zjeść Freeman'a. Kiedyś nawet wydawało mi się, że słyszałem niemal identyczną melodię, w którymś odcinku Brzyduli.
@Zbychuzmielna: @AshesOfTheSun: cholera, to jest wszystko w miarę podobne, szczególnie w tym jednym momencie
ale tamto zdecydowanie nie było ani troszkę wesołe, więc to Chi Mai odpada
I w ogóle to było gwizdane/na pianinie/na skrzypcach, ale główny był tylko jeden instrument, takie bardzo surowe, jeśli było więcej instrumentów to ciszej, gdzieś w tle
tak mi się kojarzy