Wpis z mikrobloga

@trustME: to chyba jakis urban legend ale poczekam, moze ktos inny mnie oswieci co jest innego w prawie wlasnosci w UK i dlaczego ktos mieszkajacy z Toba ma sobie roscic prawa do Twojej wlasnosci.

A swoja droga czy to patologia, czy nie... zycie roznie sie uklada i w pewnym stopniu goscia rozumiem - nie wszyscy zyja szczesliwie az do smierci, i nie mowie tu o przypadkach karyn i sebixow
@dob3k: @Ja-qb: O tym mowicie: https://www.gov.uk/guidance/domestic-violence-and-abuse

Domestic violence protection orders (DVPOs) are being implemented across England and Wales from 8 March 2014. This follows the successful conclusion of a 1 year pilot in the West Mercia, Wiltshire and Greater Manchester police force areas.

Domestic violence protection orders are a new power that fills a gap in providing protection to victims by enabling the police and magistrates to put in place
@spokojnychlopaczek: @Ja-qb: @trustME: @dob3k:
Przeczytalem prawo. Dla mnie sprawa jest prosta - tak moga Cie wywalic z domu na 28 dni. Tak samo jak ja moga wywalic z domu na 28 dni bez zadnych dowodow. W tym czasie bedzie prowadzone postepowanie - nikt nie ma postawionych zarzutow, masz zakaz zblizania sie.

Tylko kto przy zdrowych zmyslach tak zrobi?

Implications For Your Accuser

If your partner or ex-partner accuses