Wpis z mikrobloga

@PieknyJanusz: Nie znasz się na realiach UK, jak sąd uzna że się jej należy to żaden przepis się nie liczy bo sędzia w systemie anglosaskim ma całkowicie wolną rękę i może sobie to dowolnie interpretować. Dobrze Mirek kombinuje że woli się zabezpieczyć. Wystarczy że pomieszkają razem pół roku i są traktowani praktycznie jak małżeństwo w przypadku separacji którą można przeprowadzić na wniosek jednej ze stron, gdyby w takim wypadku były dzieci
@Zarzad_Powierniczy: wiem cumplu. Poparlem i zaplusowalem bo tez wiele tu widzialem tak jak Ty.
@PieknyJanusz: nie wiem jak to jest bo jestem zonaty od 12 lat wiec mi to nie grozi.
Sad kupi wszystko co mu papuga powie. Ona biedna ofiara dostanie dobrego papuge za darmo a Ty bedziesz placil za papuge £250+/h i duzym prawdopodobienstwem ze wtopisz i bedziesz musial jeszcze zaplacic koszty sadowe i zaplacic za jej papuge.
@dob3k: @Zarzad_Powierniczy:
Moze jej #!$%@?, nigdy nie wiadomo. Watpie ze koles przy kolegach chwalilby sie ze #!$%@? starej - zwlaszcza ze pewnie w czasie procesu gral idealnego meza/partnera i wspanialego ojca.
Wiec dla swiata on moze przedstawiac bajke ze stara mu zabrala wszystko na podstawie tego ze powiedziala ze ja leje a jak bylo - nie wiadomo.

Nie sial bym strachu "jak sie zabezpieczyc" bo to zalatuje mi schizofrenia paranoidalna