Wpis z mikrobloga

@Chce_Tu_Zostac: Czyli na tym twoim forum z którego czerpiesz informację i jesteś wszystko wiedzący wyczytałeś, że kibice Ruchu bili się z Widzewiakiami? weź wyłącz kompa i idź się przewietrzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agent89: #!$%@?łeś się ? Gdzie coś takiego napisałem ? Gdzie masz wzmiankę, że Widzew nawalał się z Ruchem ? To tak jak bym napisał, że Lech nawala się z Cracovią lub Arką.... Po co drążysz temat ?
  • Odpowiedz
@Chce_Tu_Zostac: wiec po prostu nie potrafisz czytać ani pisać ze zrozumieniem. Przeczytaj to co nabazgrałeś w 1 poście geniuszu. Już 3 osoby ci zwrócili uwagę a ty dalej idziesz w zaparte.

Jakimi to trzeba być zjebem żeby być "Polakiem" i #!$%@?ć Polaka. Wołam kibiców #widzew #ruchchorzow


Już przeczytałeś? zrozumiałeś? jeśli nie to czytaj do skutku.
  • Odpowiedz
@agent89: Myślałem, że już nie odpiszesz. - przerwę w szkole masz ? > Wołam kibiców #widzew #ruchchorzow - nie wstyd Wam ?
Więc wskaż mi po czym wnosisz, że widzew nawałał się z ruchem geniuszu ?
Polak bije polaka - widzew i ruch nie wstyd Wam? - nie sądzisz, że właśnie kibole tych dwóch drużyn urządziło sobie polowanie na innych kibiców ? Rozrysować to Tobie?
  • Odpowiedz
@Chce_Tu_Zostac: hahaha jakiś ty głupi, do ciebie nadal nie dochodzi jedna rzecz na którą i 3 osoby zwróciły uwagę. Skoro bili się między sobą to dlaczego oznaczyłeś tylko RUCH i WIDZEW, a nie oznaczysz tych klubów z którymi się bili? Ja #!$%@?... skąd się tacy biorą. Skoro nie wiesz jakich klubów to nie podejmuj tego tematu.
  • Odpowiedz