Wpis z mikrobloga

Właściciel #tesla PO PRĄD otwiera wypożyczalnie samochodów elektrycznych pod nazwą #sharcar która ma działać na zasadzie wypożyczania rowerów miejskich . W chwili obecnej nie wiadomo jakie pojazdy będą we flocie( #egolf ?).sharcar ma być dostępny w 7 największych miastach w Polsce( #poznan najprawdopodobniej).Warto zwrócić uwagę na koszt dziennego wypożyczenia auta (139 zł)! Można już teraz przystąpić do wersji beta link. wpis na facebook twórcy wołam też #motoryzacja i #samochodyelektryczne
  • 33
  • Odpowiedz
@honey___badger: eeeee to super, możesz miesięcznie jeździć cudzym autem za zaledwie 4240 zł, czyli za tyle ile kosztuje miesięczna rata na 3 ( słownie : trzy ) zajebiste audice prosto z salonu, które będziesz miał na własność po 5 latach.........no opłaca się jak nic
  • Odpowiedz
@Afropolon: 1/za paliwo teoretycznie nie płacisz( ͡° ͜ʖ ͡°) i całą reszte
2/oferta raczej przeznaczona dla osób które jednorazowo chcą przemieszczać po mieście ,chcą pozwiedzać,nie przepadają za komunikacją miejską a chcą mieć wpływ na wybór trasy
  • Odpowiedz
@ziel_ar:
1. 2500 km miesięcznie to względnie dużo, chyba że jesteś przedstawicielem handlowym, albo mieszkańcem sosnowca, wtedy mało bo trza jeździć do niemców na saksy co tydzień.

2. ustawione masz 36 miesięcy

3. względnie mogę zejść do dwóch audic, zamiast trzech....znaj moją dobroć .......rata 2100 zł miesięcznie
  • Odpowiedz
Chyba nikt nie wszedł na stronkę którą podał OP. Na stronce można przeczytać, że można wypożyczyć auto na czas, ale nie na minimum 1 dobe i to po wpłaceniu kaucji 1000 zł, tylko nawet na kilka minut (1 minuta kosztuje 1zł, 1h - 39zł). Znajdujesz przez aplikacje takie auto i ...wsiadasz. Po zakończeniu parkujesz przy ładowarce.

Choć wydaje mi się, że Uber jest wygodniejszy i tańszy
  • Odpowiedz