Wpis z mikrobloga

Mirosławy i Mirabelki jak już @sadek w swoim znalezisku Janusze futbolu na stadionie FC Barcelona prosił Was o pomoc ws. niezwykłej misji na Camp Nou ja tylko odrobinę przypomnę temat. Chłopaki skompletowali drużynę Januszy i chcą pokopać gałę na stadionie Barcelony więc biorą udział w czymś na kształt konkursu gdzie się supportuje wygraną drużynę. Dziś nadejszła ostatnia godzina głosowania i chłopaki potrzebują Waszej pomocy. Sadek pojechał na mecz do Francji więc wyręczę go w prośbie do Was i jeszcze raz wrzucę temat na tapetę coby miał dług u mnie (i u Was) ( ͡ ͜ʖ ͡). Chłopaki potrzebują 200+ głosów!

INSTRUKCJA (potrwa to około 30 sek):
1. Klikasz link: http://bit.ly/FCB-Sadek
2. Wyłączamy chwilowo adBlocka (czasami formularz nie działa bez tego).
3. Klikasz przycisk Enter.
4. Wypełniasz formularz z opcją #!$%@?.
5. Łączysz się przez FB connect.
6. Pojawi się drużyna Sadka (Poland FTW) i klikasz support.

Proste jak budowa cepa.

Gdyby ktoś chciał obejrzeć jeszcze spektakularny film Sadka wzywający wszystkich Januszy z całego kraju (i zagramanicy do głosowania na nich to może obglądnąć go TU

Przyspamuje tagami trochę sorry dajcie mnie jak coś na #czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)
#barcelona #pilkanozna #sport #mecz #internet #brand24 #januszebiznesu #januszesportu #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #4konserwy #neuropa #nocnazmiana
saint - Mirosławy i Mirabelki jak już @sadek w swoim znalezisku Janusze futbolu na st...

źródło: comment_bilafqWCmTjKMavnQsDU9n8rp7rceva8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz