Wpis z mikrobloga

Czołem, klasyczny #boldupy z tej strony. Znajomy wysłał mi paczkę w sobotę z Gdynii po 12, wybierając Paczka24, czyli paczkę która dociera w 24 godziny, lub 48 do mniejszych miejscowości. Została wysłana w sobotę po 12, według statusu trafiła na moją pocztę akurat minutę przed zamknięciem poczty we Wtorek. Niestety #pocztapolska to lamusy :) i trafiła do mojej poczty o 16:59 dziś bez możliwości odebrania, ponieważ placówka czynna do 17. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego żałosnego operatora. Lepiej wybrać kurierów. @PocztaPolskaSA @Envelo
ChaotycznyZly - Czołem, klasyczny #boldupy z tej strony. Znajomy wysłał mi paczkę w s...

źródło: comment_FYO6WfLeqUR1Fa5pVkeSxTCS9O7BVd8a.jpg

Pobierz
  • 9
@ChaotycznyZly ja rozumiem. Paczka wyjechała z Rudej o 13 więc i tak kurier dziś by jej nie doręczyl ale Grażyny zamiast zeskanować paczkę to wolałby poczekać do końca pracy. Zastanawiam się czemu poczta nie może jak normalny kurier w 24h doręczyc tylko rozdrabnia się na wioski i miasta. Wiesz ze jak by wysłał paczka48 to ona też ma termin doręczenia 48h tak samo jak paczka24
@ChaotycznyZly: nooo nie. Nadana w poniedziałek, do miejscowości która chyba duża nie jest więc mają 48H, czyli do jutra.
edit. A to że usługę nazwali jak nazwali-kłamcy. Osobiście nie ufam odkąd przejechałem się na poczteksie za który wybuliłem bo miał być na ten sam dzień w tym samym mieście (przekazanie dokumentów) a nie zdążył.
@ChaotycznyZly: Dociera w dzień od nadania do mniejszych miejscowości i w dwa dni od nadania do większych. Dodajmy, że chodzi o dni robocze, bo tak jest zorganizowana logistyka Poczty Polskiej.

Kurier jest też sporo droższy.