Wpis z mikrobloga

@Szalony_Rozrabiaka: zdarzają się często jakieś komplikacje? jestem raczej nastawiona na zrobienie tego, bo z tego co mówiła laryngolog jedną dziurkę mam w miarę drożną ale druga to lipa totalna...
@kulu Ja mialem z 8 lat temu, gruba baba trzyma za czolo i unieruchamia, a doktur bierze obcegi wklada do nochala i ciagnie w dol. Leci w ch krwi, a grubaska krzyczy zebys sie nie mazal bo nie masz 5 lat. Nie polecam.
@kulu: To jest łatwy zabieg i szansa na jakąkolwiek komplikacje jest znikoma :) Do tego zabieg jest naprawdę krótki, dobry laryngolog jest w stanie zrobić to w ok. pół godziny jeśli nie szybciej.
Jedynie co to pytanie czy idziesz prywatnie czy na nfz?
@Szalony_Rozrabiaka: myślałam iść na nfz, nawet nie mam pojęcia ile kosztuje prywatnie.. jest duża różnica między zabiegiem refundowanym ale prywatnym? pomijam opiekę szpitalną i kocie żarło...
@kulu: miałem z 9 lat temu zabieg. Bezboleśnie, lepiej się oddycha, polecam. Zwróć uwagę, że to Ci nie wyprostuje wizualnie nosa, jeśli tego oczekujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kepucz: nos mam całkowicie prosty, nawet nie mam zielonego pojęcia od czego mam krzywą przegrodę. W sumie od zawsze miałam problem z węchem i ciężko mi się oddychało. W sumie jestem przekonana aby ją naprawić.