Wpis z mikrobloga

1. Czy po inżynierce na AGH kierunek Budownictwo bez problemu będę mógł rozpocząć magisterskie na PK? Specjalizacja która mi odpowiada jest tylko na PK jednak wolałbym studia pierwszego stopnia odbyć na AGH.
2. Czy ktoś jest w stanie określić jak wyglądają studia na PK Budownictwo w języku angielskim? Jakiś wykład dla przykładu lub ogólne określenie na jakim poziomie muszę znać angielski by sobie na nich poradzić, a także czy warto przez to przejść (czy faktycznie dają dużo szersze perspektywy).
#studia #agh #pk
  • 2
  • Odpowiedz
@Hasq: troche juz stary post, ale napisze, bo moze sie spotkamy jak zdecydowałeś sie na budownictwo na PK po angielski, z tek co czytałem na forach to podobno wykładowcy dobrze sobie radzą z angielskim, także duży plus, a co do korzyści z studiowania po angielsku to pewno znajomość terminologii ułatwi prace za granicą, daj znac gdzie sie wybierasz w koncu, tez myslalem nad AGH, ale duzo osob mi odradzało ten pomysł
  • Odpowiedz
@PoprawnyWykopowicz: Ostatecznie zdecydowałem się na AGH głównie ze względu na to, że nie interesuje mnie tradycyjne budownictwo i wiem co chcę robić po studiach więc nie zależy mi na tym która uczelnia ma wyższy poziom na tym kierunku. W dodatku może to nie mieć żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości ale jeżeli już gdzieś miałbym pokazywać papiery dobrze byłoby mieć tam AGH. Dzięki i również życzę powodzenia! ;)
  • Odpowiedz