Wpis z mikrobloga

#!$%@?, o #!$%@? to chodzi. Jest jakaś giełda BTC, z której mogę wyciągnąć złotówki i nie wymaga skanu dowodu etc. ?

I czy wypłacając dolary z BTC-E na konto mi to przyjdzie, czy muszę mieć kontro walutowe w USD?

#bitcoin
  • 36
@IreuN: Generalnie nie - jeśli chcesz wypłacać kasę (dolary/euro/funty) z giełd międzynarodowych, to musisz przejść weryfikację

Jeśli chodzi o polskie giełdy, to niektóre pozwalają wypłacać PLN w ograniczonych ilościach bez rejestracji (bitcurex.com). Istnieją jeszcze kantory bez rejestracji - np. InPay.pl ale biorą większą prowizję (ok 2% vs 0,2-0,5% na giełdach)i mają ograniczenia rozmiaru transakcji (przy sprzedaży max 10tys PLN)

I czy wypłacając dolary z BTC-E na konto mi to przyjdzie, czy
@Ancro: miałem dokładnie to samo. Nie oszukujmy się giełdy to sługusy systemu i banksterów. Oszukują nas, że to ze względu na pranie brudnych pieniędzy a nie mają nawet takiego wymogu, w Polsce nie ma nawet prawa, które by to na nich wymuszało. #!$%@? banksterzy piorą pieniądze na porządku dziennym, mało tego mordują ludzi finansując wojny ale #!$%@? nad nimi nikt nie ma i nie chce mieć kontroli. Trzeba kontrolować głupich bitcoinowców.
w Polsce nie ma nawet prawa, które by to na nich wymuszało


@pawlo74: Wszystko racja , ale przypomnij sobie dlaczego np bitmarket wprowadził weryfikację. A no dlatego że Banki im chciały wypowiedzieć umowę jeśli takiej weryfikacji nie wprowadzą. De facto giełda która nie zastosuje się do wymogów Polskich Banków nie będzie mogła funkcjonować bo żaden bank nie będzie realizował płatności i będą blokowały banki konta bankowe Bitmarketu. Co już miało miejsce.
Co Bitmarket poradzi na to że Bank zablokuje im konta i nie będzie przyjmował płatności na rzecz Bitmarket? Z tego co wiem Banki wymusiły to na giełdach. To jest ich być albo nie być. Jeśli by nie wprowadzili weryfikacji to giełda by umarła bo nie było by konta na które należy wpłacić pieniądze.


@BITmaniak: nie gadaj bzdur niewolniku! Z takimi poglądami jak Ty nigdy nie bylibyśmy wolni i nie będziemy. Jakby
@8Takijeden8: jasne, że tak tam im banksterka nieźle smaruje. Po co walczyć z systemem jak można kasę liczyć i mieć na wszystko #!$%@?. Nie biorą tylko tego pod uwagę, że my to wszystko widzimy i przyjdzie czas, że pojawią się odpowiednie rozwiązania a sługusy zostaną z torbami. To nie kwestia czy tylko kiedy.
@pawlo74: Piękne jest myślenie Twoje jak z lat 70, czysto hipisowskie ... jednak tak samo nierealne jak to, że na świecie będzie pokój i miłość. Na świecie liczy się kasa, z roku na rok coraz bardziej i tego nie przeskoczysz ideami.
Na świecie liczy się kasa, z roku na rok coraz bardziej i tego nie przeskoczysz ideami.


@8Takijeden8: właśnie, przeskoczę tym koleszko czyli kasą! Banksterka zginie dzięki temu co nakręca świat czyli żądzy pieniądza i chciwości. Bitcoin to choroba nieuleczalna i rozprzestrzenia się jak wirus.
Patrz i podziwiaj. Pieniądze są jak narkotyk, oddziałują na mózg tak jak kokaina (badania naukowe to stwierdzają nie ja) Ludzie nigdy nie wyleczą się z bitcoina, będzie
@pawlo74: Piękne, ale nie widzisz jednego faktu: Rządy krajów zdelegalizują tą walutę i każdy kto będzie używał BTC będzie rebeliantem i kryminalistą, tak jak teraz Ci co palą zioło, czy prowadzą nielegalne interesy, lub np. prowadzą legalnie, ale wyłudzają VAT. Piękna bajka, ale nieprawdziwa kolego ... To tylko w snach.
@8Takijeden8: nie ma szans tak jak próbowali już ze złotem. Co Ty porównujesz bitcoina do narkotyków porównaj go do tego czym jest. Jest pieniądzem tak jak złoto i jak rozpatrujesz dzieje pieniądza w historii tak sugeruj się tym a nie jakieś bzdury piszesz i porównujesz do nielegalnych substancji. Daj sobie spokój z bitcoinem jak masz takie podejście. Bitcoin nie jest dla kaleson. Bitcoin jest dla rebeliantów i ludzi wolnych, którzy nie
@pawlo74: BTC nie jest pieniądzem. Nie porównuje go do niczego, bo nie da się to porównać do niczego do tej pory znanego. Mówię Ci hipotetyczną sytuację, że rządy zablokują formalny jego obrót ( do tej pory nie mają nic przeciwko jego istnieniu formalnie, nieformalnie ich boli brak nadzoru nad nim ) i wtedy będziesz w ciemnej dupie z BTC: bo nigdzie nie wymienisz waluty BTC urojonej w wirtualnym świecie na jakiekolwiek
BTC nie jest pieniądzem.


@8Takijeden8: z kąd Ty się urwałeś? A czym #!$%@? jest??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówię Ci hipotetyczną sytuację, że rządy zablokują formalny jego obrót


@8Takijeden8: nie zablokują bo bitcoin i pieniądz to środek wyrazu, to coś za pomocą czego się komunikujemy, to jak wolność słowa i wyznania. Żaden rząd, który nie jest rządem autorytarnym i do tego udaje, że na jego terenie
@pawlo74: pierdo..lę bo mam inne zdanie niż Ty ? Pogratulować toku myślenia. Póki co żyjesz w realnym nie wirtualnym świecie i gdy zostanie zablokowana możliwość wymiany BTC na jakąkolwiek walutę akceptowalną w tym świecie to leżysz i kwiczysz. TYLE.