Wpis z mikrobloga

#!$%@?, o #!$%@? to chodzi. Jest jakaś giełda BTC, z której mogę wyciągnąć złotówki i nie wymaga skanu dowodu etc. ?

I czy wypłacając dolary z BTC-E na konto mi to przyjdzie, czy muszę mieć kontro walutowe w USD?

#bitcoin
  • 36
@pawlo74: Zapomniałeś o jednym: to spotykanie twarzą w twarz nie będzie już tak bezpieczne jak jest teraz przy np. skupie BTC za gotówkę w stacjonarnym kantorze, czy w umówionym miejscu. Będzie to poza prawem i w ten prosty sposób przyciągnie mędy, które to wykorzystają, bo defacto nikt Ci nie pomoże - działasz niezgodnie z prawem, a rządzący będą się miło przyglądali jak się sami posiadacze btc będa wykańczać o nic nieznaczący
@8Takijeden8: myślisz może nie tak jak dzieci kwiaty ale gorzej niż niemowlak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z dark marketami? Jakoś rosną jak grzyby po deszczu. Ty wogóle kiedykolwiek interesowałeś się jaką część światowej gospodarki zajmuje szara strefa? Na pewno nie bo nie pisał byś takich farmazonów. Co więcej Związek Radziecki i wszystkie komunistyczne twory rozpadają się ponieważ ludzie pod opresjami schodzą do podziemia. Może mierzysz wszystkich
@8Takijeden8: no i spox :) Tacy ludzie jak ja zmieniają świat, tacy ludzie jak ja zmieniają systemy. Walczyłem z komuną w Polsce, nazywano takich jak ja spekulantami a handel był zakazany, jak przyjdzie czas będę walczył z banksterstwem i tak jak z komuną tak i z nimi wygramy. Z resztą co tu dużo gadać nie wygramy tylko już wygraliśmy. Oni zamykają kolejne oddziały banków i zwalniają ludzi na całym świecie. Jeżeli
@pawlo74 zrobisz wspaniałą platformę bez weryfikacji, a potem będzie Ci się wydawało, że osiągasz sukces, bo klienci wplacają Ci po 50-250 tys na platformę ty elegancko zmieniasz, zgarniasz 0.1% prowizji a tydzień później dowiadujesz się, że te 250 tys. to było z okradzionego konta, które bank Ci profilaktycznie zablokował, idziesz do sądu bo przecież to nie Twoja wina, ale proces trwa 3 lata, a Ty z braku płynności wywijasz szybkiego mtgoxa :)
@mentis nie żartuję, już ponad rok temu rozmawiałem z kimś kto miał dla mnie zbudować giełdę. Wtedy nie było mnie na nią za bardzo stać teraz ze względu że zarobiłem sporo na wzrostach bitka mogę startować. A gdyby wykorzystać w jakiś sposób OpenBazaar czy Tor?