Wpis z mikrobloga

@lukasz-wisniewski i tu się mylisz, nie da się wkuc programowania albo baz danych, trzeba to ogarniac. Dają szersze spojrzenie, bo próbujesz się w takich dziedzinach jak sztuczna inteligencja, sieci, programowanie na urządzenia mobilne, programowanie mikrokontrolerow i wiele innych.
@05litra: Nie do końca masz rację, ja poszedłem na informatykę na jednym z najlepszych wydziałów w kraju (top 3), ale poszedłem tam tylko z tego powodu, że zawsze byłem zdolny i że potem są dobre zarobki. Lecz to był błąd, jeśli nie ma się pasji w tym co się robi to wiele się nie osiągnie, a nawet jeśli to będzie nas praca męczyć. Teraz zamierzam zmienić studia, bo wolę mniej zarabiać,
@c172pilot możliwe, że jesteś tym z tych ambitniejszych, ktorzy mają jakiś cel i konsekwentnie do niego dążą , ale wiekszosci ludzi nie chce sie i tak czy siak będą się męczyć w robocie, więc lepiej się meczyc za 3,5k niz za 1,5k
@lukasz-wisniewski programowanie nie jest proste i ludzie potrafią przez to uwalic semestr. Informatyka jest tak szeroką dziedziną, ze nie da się wszystkiego ogarniac i trzeba obrać jakiś kierunek, nikt nie próbuje wszystkiego ogarniac na raz bo jest to po prostu niemozliwe