Wpis z mikrobloga

@Go_Ask_Alice: no wlasnie ide tam tylko z powodu samolotow :D
@bartol_wwa: Jednak okęcie :D
A ogólnie to strasznie #!$%@? na początek, bo już nie ma żółtych przepustek, więc teraz musze czekać miesiąc na białą , w tym czasie można sie zatrudnić w magazynie cargo xD
  • Odpowiedz
@wudoef: no to pomecz sie na cargo a potem idz na koordynatora, nie daj sie ponizac jako bagazowy.
jak masz hajs i chcesz pracowac na lotnisku szukaj kursu na nawigatora - tam jest hajs, wymagany zajebisty angielski, zdanie psychotestow i srednie wyksztalcenie

w LS zanim zarobisz dobrze, zwlaszcza jak zyjesz w Warszawie wiec potrzebujesz wiecej niz ludzie w Katowicach czy Poznaniu, to sie zesrasz
  • Odpowiedz
troche lipa, bo chciałem być na płycie jak będą lądować prezydenci (,)


@wudoef: mozesz sprobowac sie nieoficjalnie dostac na plyte lotniska jak kiedys reporterzy jakiejs tam stacji xD

i zbic piatke z prezydentem

potem dam ci ewentualnie namiar na dobrego prawnika ktory prowadzi moja sprawe
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: Problem z tym że studiuje jeszcze dziennie, ta praca miała być tak na wakacje + wrzesień i akurat się kończy ta umowa na okres próbny więc wszystko spoko. W tym czasie raczej na kursy mnie nie poślą .
@bartol_wwa: Myślisz że mógłbym na cargo zorbić kurs na wózek widłowy, czy raczej nie idą na rękę ?
  • Odpowiedz
@wudoef: ewentualnie startuj na stewarda, tez hajs dobry. czarterowe linie szukaly pracownikow... chociaz juz moze byc za pozno. smallplanet, travel, enter, emirates - takie ogloszenia byly w katowicach

potem juz robisz co chcesz, rozbijasz sie po hotelach, ruchasz glupie stewardesy, #!$%@? inby na wysokosci 8km npm
  • Odpowiedz
@wudoef: nie mam zielonego pojęcia. nie dopytywałem o takie szczegóły. Ale sprawdzaj nabór wewnętrzny, bo często są ogłoszenia.
mam paru kumpli, którzy się tak wybili. sporym kosztem, bo w #!$%@? nauki i egzaminów, ale podobno było warto
  • Odpowiedz
Witajcie, nie polecam firmy w Gdańsku. Przed epidemią byłam na rozmowie na stanowisko administracyjne. Po jakimś czasie otrzymałam informację, iż jestem przyjęta do pracy, ale niestety zatrudnienie chwilowo nie jest możliwe z wiadomego powodu. Tydzień temu otrzymałam telefon od dyrektora Gdańsk-Kraków, który chciał się ze mną spotkać, aby przedstawić mi warunki zatrudnienia. Wszystko było ok, ale w momencie gdy powiedziałam, że posiadam grupę niepełnosprawności to miałam wrażenie, że zmienił się charakter rozmowy.
  • Odpowiedz