Wpis z mikrobloga

Auta w jakim kolorze najbardziej wam się podobają? :)

Pytanie rzeka, bo w sumie dużo zależy od marki i modelu np. żółte Mercedesy (klasa E, nie AMG) wyglądałyby pewnie tragicznie, ale tak ogóle - jakbyście mieli kupować/samochód to jaki kolor byście wybrali? :)

Piszę o tym, ponieważ 2 tygodnie temu zamówiłem sobie Seata Leona w kolorze Alor Blue (błękitny). Podoba mi się jak nie wiem co, widziałem kiedyś takiego na parkingu i od razu serce zabiło mocniej, wiecie jak to jest :)

Jak mówiłem o tym różnym osobom (rodzice, bliscy, znajomi) to tylko hurr durr, tyle ładnych kolorów, byś wybrał jakiś normalny srebrny albo czarny, błękitnym samochodem będzie jeździł jak pedau hurr durr, nawet do niego nie wsiądę, ja jebe, co to za kolor

Wywalone mam na to, bo to mój samochód i ja będę nim jeździł i - przede wszystkim - za niego płacił, ale opinie tak mnie śmieszą, że musiałem napisać o tym wpis ;)

#samochody #motoryzacja #kiciochpyta #ankieta
seeksoul - Auta w jakim kolorze najbardziej wam się podobają? :)

Pytanie rzeka, bo...

źródło: comment_XxzKLtyw4X4WlPMRmOKdpFwwdrGJHi6a.jpg

Pobierz

Ładny kolory Seata?

  • Jeszcze jak 82.1% (211)
  • Tak średnio bym powiedział 11.7% (30)
  • Nie 2.3% (6)
  • Gorszy jest już tylko sernik z rodzynkami 3.1% (8)
  • Nie mam zdania / jestem gejem 0.8% (2)

Oddanych głosów: 257

  • 18
  • Odpowiedz
@seeksoul: Zależy od auta, ale w tym seacie niebieski jest ładny, też Dacia ładnie w niebieskim wygląda. Ja bym brał pewnie jakiś popielaty, spokojny i nudny. Ale obecnie mam na aucie butelkową zieleń i też mi się podoba.
  • Odpowiedz
@seeksoul: Ja bym po prostu chciał wybrać kolor. Nie ważne jaki :> Mógłbym wybrać biały albo gówniany bylebym tylko mógł podjąć tę decyzję.

Jak na razie to zazwyczaj jest tak, że "o fajne zadbane auto. -ale kolor taki #!$%@?, -wiem ale jest w dobrym stanie. -ale tamto jest ładniejsze. -wiem ale to sprawniejsze więc będziemy jeździli w #!$%@? kolorze która jakaś grażyna wybrała 10 lat temu bo pasowało jej do
  • Odpowiedz
@seeksoul: Dużo zależy od wielkości i marki auta. Jakieś Mercedesy czy duże Toyoty w których się jeździ dla wygody to raczej czarny/grafitowy do srebrnego. Ford ma zajebisty lakier ruby Red i mondziak w nim wygląda nieźle. A mniejsze hatche "przyjmują" większość kolorów. Leon wygląda fajnie w czerwieni.
  • Odpowiedz
@Paplo: Przez tydzień jeździłem srebrno-szarym mondeo. Nie ma to jak zaparkować na jakimś większym parkingu i nie zapamiętać tych śmiesznych literek na słupie obok ;-)
Każdy samochód w szarym wygląda dobrze, bo nie widać różnicy. Biały, albo jakiś wyraźny kolor dopiero uwypuklają linię nadwozia i dopracowanie projektu.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Dokładnie, też bym chciał wybrać kolor i raczej nigdy nie wybrałbym szarego, popielatego i srebrnego. Celowałbym w coś co rzadko się wybiera i wg mnie pasuje do auta. Miałbym wtedy auto bardziej unikatowe które poznawałbym z daleka. Niestety mam obecnie zielone auto bo lakier komuś pasował do płotu, ale chociaż się odróżnia od tej szarej masy aut na parkingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz