Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie macie doświdaczenia z usługami #roksa oferującymi GFE? Jak zareagowałaby taka pani na gościa, który nie jest zainteresowany seksem, a tylko chciałby się poprzytulać i doświadczyć takich bardziej romantycznych aspektów fizyczności jak przytulanie, głaskanie po ramionach, włosach, patrzenie w oczy, etc.

Wiem, że #przegryw lvl 9999 i #stulejacontent, ale w moim przypadku nie #seks, a właśnie takie doświadczenie od kogoś odrobiny czułości i choćby chwilowej namiastki miłości byłoby spełnieniem marzeń. Na wyjście z #tfwnogf straciłem już nadzieję...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
Oj tam #!$%@?. Mi się zrobiło lepiej gdy żul pogłaskał mnie po głowie mówiąc kolegom żem prawilniak gdy dałem mu pięć złotych. A gdy panna z Roksy miło rozmawiała bawiąc się moim fiutkiem to byłem wniebowzięty:)
OP: Jednak stuleja i przegryw, bo to byłoby pierwsze takie moje doświadczenie w życiu (a już magiem zostałem #pdk). Po prostu chciałbym choć raz w życiu zobaczyć jakie to uczucie się do kogoś przytulić, nawet jeśli będzie to udawane i bez uczucia.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

Anon: To jest wszystko #!$%@?, mój brat kiedyś chciał zobaczyć jak to jest z panną z roksy i jak wszedł to stwierdził, że nie będzie seksu tylko bajera i prowadził rozmowę w stylu
- dzień dobry pani prostytutko
- jak to jest być prostytutką
I w takim klimacie. Najlepsze jest to, że laska podchwyciła temat i prowadziła z nim rozmowę w takim klimacie. On do niej
- pani prostytutko,
a ona
Anon: @AnonimoweMirkoWyznania: smutne to, niestety dobrze znam ten problem. Napięcie seksualne można rozładować, poradzić sobie z niedoborem oksytocyny już gorzej. Ile masz lat i mieszkasz może w dużym mieście? Pomyśl może o zapisaniu się na jakiś kurs tańca tańczony w bliskim trzymaniu. Powinno wyjść lepiej niż roxa

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling