Wpis z mikrobloga

Mirki, spod tagu #motoryzacja #samochody macie 15000 PLN i stoicie przed wyborem samochodu do codziennego użytku, co byście wybrali? Moje wymagania:
-tani w eksploatacji
-tylko benzyna (+LPG)
-manualna skrzynia
W sumie to tyle, wybredny nie jestem. Wygląd i wnętrze to kwestia drugorzędna. Najważniejszy dla mnie jest motor.

Po wstępnej analizie rynku wytypowałem 3 modele, które biorę pod uwagę: Saab 9-3 2.0t, Opel Vectra C 2.2, Opel Omega B 2.2i.
  • 21
@imponderabil: Szkoda 15 tyś na omegę po prostu. W Lubline pod dworcem pkp pół roku stała piękna srebrna omega z silnikiem v6, na ładnych alufelgach, w dobrym stanie lakierniczym, skórzana tapicerka, automatyczna skrzynia biegów. Widać, że dobrze wyposażona. Cena 6300. Stała, stała, stała. I nie wiem czy ktoś w końcu kupił czy sprzedający się poddał :D
Scenic Rx4 w wersji 2.0 z LPG. Masz jeden z najtrwalszych silników benzynowych ever, (F4R), tanie i dostępne części, napęd 4x4 i wszystkie zalety minivana. Spala ok 9l gazu w trasie i 12 w mieście. Za 12k powinieneś wyrwać Salomona z końcówki produkcji z przerobionym wałem. Lub c5 albo Laguna 2 polift w gazie jeśli nie opuszczasz asfaltu.