Wpis z mikrobloga

Heja sportowe świry.

tl;dr


Ktoś jakiś czas temu pytał o to białeczko: czy się pieni, jak smakuje itd.
http://www.bulkpowders.pl/zestaw-testowy-bialka-serwatkowego-wpc.html
Więc, tak. W końcu mi przyszło. Białko się nie pieni. Ale jak zapomniałem wymyć shaker po użyciu to tak walił, że myślałem, że coś mi umarło w pokoju.
Biała czekolada smakowo jest nie dobra, ale za to czekolada o smaku ciasteczek jest wyśmienita.
Nie będę się wypowiadał o składzie tego białka bo się na tym nie znam, ale tak jak pisały wcześniej Mirki,że za taki "pinądz" się opłaca.

Pisze bo w sumie, można dostać jeszcze dodatkowe 25% na to białko przez reflink - http://referme.to/61741do
A jako, że jakiś Mirek zamówił sobie coś, to Bulk przysłał mi voucher na 50zł, który nie jest mi potrzebny, więc jeśli ktoś ma ochotę na zniżke to może plusnąć i wieczorem jak usiąde przy kompie to rozlosuje.
#silownia #mikrokoksydeals
  • 33
  • Odpowiedz
z regulaminu promocji

Każdy znajomy, któremu nas poleciłeś również otrzyma 25% voucher zniżkowy do wykorzystania przy pierwszych zakupach powyżej 75 zł (nie obejmuje suplementów w zestawach oraz produktów z kategorii oferty)
  • Odpowiedz
Dziękuje mireczkowi, który zakupił coś z mojego reflinka :)
Jak bede coś zamawiał to wezmę pod uwagę, żeby podesłać Ci coś z tego zamówienia

Moj aktualny status przesyłki:
Pn, 20.06.2016 13.31 godzina Köln, Germany Przesylka zagraniczna jest przygotowywana w poczatkowym centrum pakowania.
  • Odpowiedz
@Barnaba_Stinson: ja dodałem inny produkt do koszyka(shaker) i wtedy kod przyjął, ale odjął cene tylko od shakera. Wygląda na to, że ten kod nie działa właśnie na ten zestaw testowy.
  • Odpowiedz
Czyli lipa:/ Ten kod 20ftc też nie działa :/
W sumie niewiele ponad 100zl za 2,5kg białka to i tak spoko, ale jak jest okazja jeszcze bardziej zaoszczędzić to czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AsterXks: to ja od siebie dodam, że WPI o smaku toffie popcorn i czekoladowyc orzech, są #!$%@?. Co do rozpuszczalności, to tragedii nie ma, ale w porównaniu do innych, (np. whey100) jest trochę słabo.
  • Odpowiedz