Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę teraz z pewną dziewczyną, nawet ładna i ma podobne poglądy i system wartości jak ja, nie jest może bardzo inteligentna i nie rozumie wszystkich moich nawiązań i dowcipów, ale to nic nie szkodzi. Mam za to inny problem. Jest ona trochę za stara :/ Ja mam 26 lat, a ona aż 24 :/ I zaraz stuknie jej 25 (pierwsza przecena). Mirki brnąć w to, czy nie? Optymalnie byłoby tak z 5 lat różnicy, 2 to trochę za mało.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
OP: @PyraPrzeznaczenia:@pitrek136:@aloszkaniechbedzie: to nie zarzutka, to moje rozkminy, zawsze chciałem młodszą od siebie, a ta jest lewo ledwo. Jest nawet starsza o kilka miesięcy od mojej eks ( ͡° ʖ̯ ͡°) mój dziadek w wieku 30 lat ożenił się z 19, zawsze chciałem zrobić tak samo

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
OP: @aloszkaniechbedzie: gdybym leciał tylko na wygląd, to nie miałbym 26 i nie byłbym sam. Odpowiednia różnica wiekowa jest jednym z filarów udanego związku. I jak kolega wyżej napisał, wartość dziewczyny drastycznie spada po 25, biologii nie oszukasz

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo