Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu z Was piszę tutaj, że #przegryw i #tfwnogf, siedzicie sobie w piwnicy i płaczecie w poduszkę. A ja mam zupełnie odwrotny problem. Kiedyś dużo siedziałem w piwnicy, suchoklates, i stuleja 100%. Zacząłem serio trenować przy lvl17, a w lvl19 wyglądałem już na tyle dobrze, że pierwszy raz z kobietą, co wtedy wydawało mi się bardzo późno, bo większość kumpli 16-17.. W lvl21 poznałem moją obecną żonę. Ogólnie super dziewczyna, świetny charakter, wygląd też taki 8/10. Jesteśmy ze sobą od 11 lat, nadal jest świetną kobietą, teraz z niej jest mega zdrowy milf, mimo tego że urodziła nam dwójkę gnojaków. Ogólnie patrząc z zewnątrz to prowadzę bardzo fajne życie. Piękna żona, zdrowe dzieci, dobra praca... A mimo wszystko tęsknie do mojej piwnicy. Do czasu gdy mogłem żyć jak chcę, kiedy nie miałem żadnych zobowiązań i obowiązków. Nie zrozumcie mnie źle, kocham moje gnojaki itd. ale gdy sobie pomyślę, że bez nich mógłbym być dzisiaj królem życia... To robi się dziwnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
@Shyvana: a jeśli stary tryb życia dawał mu więcej radości i czułby się dzisiaj szczęśliwszy? Pytanie co jest ważniejsze - nasze własne samopoczucie (dla kogoś hedonizm może ograniczać się do siedzenia w piwnicy i jedzenia pizzy) czy sukces socjo-ekonomiczny, który zwiększa naszą wartość w oczach innych, ale niekoniecznie powoduje, że czujemy się dobrze/lepiej.
@AnonimoweMirkoWyznania: @Shyvana: Na wykopie tylko jeden prawilny tryb życia jest promowany, wykopowiczom muski pękają gdy słyszą, że ktoś nie chce mieć dziewczyny/żony i dzieci i woli sobie pograć na kompie. Jak w wielu dziedzinach kobiety się nie wypowiadają to w tego typu tematach a zwłaszcza dotyczących dziwek to 50% wypowiedzi jest od kobiet bo boją się, że nie będą mogły dyktować warunków w związku, będą miały mniejszy wybór i popyt
a w lvl19 wyglądałem już na tyle dobrze, że pierwszy raz z kobietą, co wtedy wydawało mi się bardzo późno, bo większość kumpli 16-17


@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś sobą czy jesteś kolejnym baranem co musi robić to samo co stado innych baranów? Przestań się kierować tym co inni robią. Rób to co Ty lubisz robić bo inaczej nigdy nie będziesz szczęśliwy.

Cieszę się, że masz żonę i dzieci, ale powyższa rada Ci się