Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #brzydkiburak powiedzcie mi juturaczki czy bedzie fitowac na moje patrogowno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za pare dni filmik o racznych crowdfundingach i moj wlasny #patronite xd

6zł/mc

Zwlekam się z leżaka by raz w miesiącu wylosować jednego darczyńcę który spędzi ze mną dzień na strzelnicy. 100 jednostek broni do wyboru (w tym sporo samoczynnej/full-auto). Towarzyszy nam doświadczony instruktor i kamerki które wyplują filmik na pamiątkę dla szczęśliwca.

666zł/mc

Drapie się po łysinie i daje jubilerowi swoje szpeje do polerowania by świeciły się jak zęby cygana. Strzelam tak kiepsko że świecenie złotymi zajączkami po oczach strzelców na sąsiednich stanowiskach to jedyna szansa bym nie miał najgorszego wyniku na tarczy. Nadwyżki inwestuje w taktyczny brzuch i ammo którym strzelam w podobizny jutubowych żebraków i bardziej irytujących lewaków. Z wybranym darczyńcą.

16666zł/mc

Prędzej mi tu kaktus wyrośnie... Ale raz w miesiącu wybrany darczyńca otrzymuje pakiet buraczanych atrakcji taki jak osoba wpłacająca pojedynczo 16666zł.

//////////////////////

666zł

Jak wyżej + Sprowadzam doświadczonego instruktora z dowolnie wybranej dziedziny strzelectwa i organizuje dla ciebie trzy godziny personalnego szkolenia - dowolna dziedzina od strzelby na rzutki skeet/trap przez precyzyjne strzelanie z karabinów snajperskich po pistolet/rewolwer praktyczno-obronny z elementami IPSC. Wszystko na buraczanym poligonie. Może nawet tam wpadnę by porównać twoje nowo nabyte umiejętności z moim silverowaniem.

6666zł

Jak wyżej + przed lub po szkoleniu wspólny lot widokowy nad Warszawą luksusowym Eurocopterem który w powietrzu zachowuje się jak Ferrari na drodze. Jeśli wytrzymasz to możemy polatać robiąc różne fikołki. Możesz zabrać paru dodatkowych pasażerów. Możliwe że jakiś czas samodzielnie posterujesz maszyną - jeśli nabiorę pewności że nie planujesz twardego lądowania na stadionie narodowym itp. Mogę ci to nagrać na pamiątkę i będziesz mieć +50 do fejmu i +100 do bólu dupy jutubowych żebraków, którzy mogą co najwyżej zasuwać tramwajami.

16666zł

Jak wyżej + Podjeżdża do wyboru auto warte milion euro z buraczanym-szoferem lub elegancka terenówka wypakowana uzbrojonymi po zęby komandosami. Jedziemy na najbardziej elegancką strzelnicę na której czeka 100 jednostek broni (w tym całkiem sporo samoczynnej/full-auto). Prócz komandosów będą też doświadczeni instruktorzy z każdej dziedziny strzelectwa. #!$%@? z wszystkiego ile się da aż padniesz ze zmęczenia.

W drodze na strzelnice poznasz z perspektywy ochranianego VIP-a jak może wyglądać próba porwania. Znajdziesz się w samym centrum ulicznej strzelaniny między ochraniającymi cię komandosami. Tysiące strzałów, wybuchy, ucieczka samochodami itp...

Po paru dniach dostaniesz na pamiątek film z tych wszystkich atrakcji. Po odliczeniu kosztów śmigła, paliwa, zużytego ammo itp. całą nadwyżkę z twojej darowizny przeznaczam w TWOIM IMIENIU na Fundacje Sprzymierzeni z GROM i Fundacje Jednym Śladem. Fejm +666. Płacz jutubowych żebraków over9000. #!$%@? internet..
  • 41
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak:
Są osoby jak Quaz, które robią świetne materiały i należy im się grosz. Tym bardziej, że pracuje w jakiejś noname drukarni, widać na filmach, że nie mieszka bogato itp. Ale są też osoby jak Rock, które nawet miały wjazd na chate, na którym było widać, że typ mieszka lepiej niż 3/4 z nas i jeszcze ma czelność zbierać od swoich widzów jakieś daniny, to jest dopiero rak.
  • Odpowiedz
@Messix: posluchasz filmika zalaczonego do zbiorki to zrozumiesz do czego zniechecam i do czego zachecam w zwiazku z dawaniem e-napiwkow. nie sadzisz chyba ze jestem jakims cwelem pokroju jutubowego lewaka kanciarza ktory bedzie jak gebels #!$%@? portfele gimbow? xd
  • Odpowiedz
@Howkin: popelniasz jeden blad - nie "nalezy sie" tylko "mozna dac napiwek". quaz ma juz zasiegi takie ze moze bez problemu utrzymywac sie z jutuba a wczoraj zorientowalem sie ze robienie filmikow z reflinkami tez nie jest mu obce. wiec w sumie nie bardzo wiem teraz do ktorej grupy go zaliczyc - rakow czy tworcow. jesli po zebraniu takiej kwoty bedzie robic swoje bez lokowania produktow itp to przybijam mu
  • Odpowiedz