Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki, administracjo i moderacjo.

Od jakiegoś czasu zapisuję sobię błedy i braki w funkcjonalności nowej aplikacji wykopu na #android. Pomóżcie ją uzupełnić i skorygować, żeby Michał wiedział jak bardzo nas to irytuje.
Dajcie plusa, albo nie dajcie, ale przynajmniej zawołajcie pod spodem kogoś z GÓRY ;)

Powiadomienia są ukryte i nie wiadomo kiedy ktoś napisał. (proponuję dodanie ikonki, przynajmniej kropeczkę na górnej belce na prawo od "ulubione", która nie wiedzieć czemu się nie chowa)

Niby jest wysuwane z lewej strony menu, ale nie można go użyć będąc na stronie czyjegoś profilu.

Identyczna sytuacja j/w kiedy jesteśmy we wpisie na mikroblogu. Ani nie ma belki z ikonką powiadomień, ani nie można otworzyć menu.

Odpowiedzi do wpisów są przesunięte, przez co jest mniej miejsca na tekst (Moim zdaniem zbędny bajer, bo i tak op jest zawsze w pierwszym poście)

NIE MA ANKIET (°° (upośledzenie ze starej apki)

Emotki nadal wstawiają się na końcu tekstu niezaleznie od tego, gdzie aktualnie jest wskaźnika (ponownie upośledzenie odziedziczone po starej apce)

Po otworzeniu menu emotek przycisk "cofnij" wywala całkowicie z wpisu, kasuje też wszystko co napisaleś (na logikę, powinien chyba chować to menu)

Kliknięcie na puste pole OBOK zdjęcia i tak otwiera zdjęcie a nie wpis (jeśli dodamy osobę z długim nickiem, to zaczynają się schody z wejściem do wpisu)

Brak opcji odświeżania mikrobloga (tak, dodaliście ją w ostratniej aktualizacji, jednak kliknięcie odśwież nie przewija mirko do początku, więc żeby zobaczyć nowe wpisy, trzeba znowu, wchodzić na główną i przełączać na mikroblog)

BRAK listy plusujących

ZAPĘTLAJĄCE się mirko (przewijamy i widzimy podwójnie te same treści, serio nie da się z tym nic zrobić?) (tak, wiem, że to istnieje na całym wykopie)

Nie ma możliwości wejścia w odnośnik, tag lub link do profilu umieszczonego w spoilerze (upośledzenie odziedziczone po starej apce) (poważny i irytujący błąd)

Nie da się kopiować treści ze spoilerów (kolejny poważny błąd)

Nie da się usuwać komentarzy z poziomu zakładki "komentowane wpisy" (ikonka nie działa)

Nie da się usuwać komentarzy z poziomu zakładki "komentowane znaleziska" (ikonka kosza przenosi naszego komentarza w znalezisku)

Ucina treść spoilera jeżeli nie mieści sięna ekranie i nie ma możliwości przewinięcia (poważny błąd)

OBRACA ZDJĘCIA (wykop lubi sobię czasem obrócić zdjęcie :) )

W profilu widać tylko wpisy i komentarze maksymalnie do 7 dni wstecz

Prywatne konwersacje się nie odświeżają i nie ma opcji żeby to zrobić (za każdym razem jak ktoś napisze i pojawi się powiadomienie, trzeba wyjść z konwersacji i wejść w nią jeszcze raz)

Niby usunęliście przycisk "odpowiedz" z mikrobloga, który nie działał, ale po wejściu we wpis i wyjściu z niego, magicznie się pojawia (i oczywiście nie działa ;) )

Nie da się pogrubić tekstu itd. po prostu go zaznaczając i klikając pogrubienie (no po prostu sto lat za...)

Śmiało piszcie, jeżeli coś jest już naprawione, albo jeśli coś nie działa tylko u mnie. No i dopisujcie to czego brakło, bo domyślam się, że jest tego dużo, dużo więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BY ŻYŁO NAM SIĘ LEPIEJ

Wołam @wykop @m__b @a__s @a__t (nie znam więcej xD zawołajcie resztę)

#wykop #android #nowywykop #wykopapi #maciejpsuje
  • 17
@a__s No faktycznie pojawiła się aktualizacja.

Naprawione:
Widać już wszystkie komentarze. Nie tylko z ostatniego tygodnia.

I może obracanie zdjęć i odświeżanie się rozmów (nie wiem, nie mam jak sprawdzić)
Reszta aktualna ;)
Powinien być wybór, bo czasem lepiej tak, a czasem tak


@900907: Nie przesadzajmy. Albo jedno rozwiązanie albo drugie. Tworzenie opcji wyboru do podglądu kolejności plusujących, to trochę przerost formy nad treścią ;)
@a__s No dobra, to tak o powiedziałam ;p

Ale przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, przez którą czuję się jak użytkownik drugiej kategorii.
Nie ma opcji dodawania i odczytywania notatek o użytkownikach (,) Czy może sprytnie to ukryliście?
@900907: W aplikacji? Nigdy w wykopowej aplikacji nie było. Aplikacja to lżejsza wersja serwisu, nie chcieliśmy tworzyć klonu strony, bo to nie o to chodzi :-)
@a__s No nie było, wiem i rozumiem, że zmuszacie nas do używania normalnej strony bo reklamy itd :( Ale co mają zrobić ludzie na androidzie?
Wymuszacie wersję mobilną strony w przeglądarce. Nie ma sposobu żeby używać normalnego wykopu. Na tej mobilnej stronie, cokolwiek się nie kliknie, to przerzuca momentalnie do aplikacji i to bez pytania czy ma otworzyć na stronie czy w aplikacji. Nie każdy ma komputer ( ͡° ʖ̯