Wpis z mikrobloga

@danielosw: bmw e92 330i 2008r, full zniżki (+2 inne samochody), za samo OC wychodziło około 800-900 zł (w allianz taniej, ale #!$%@?ą mnie ze spamem i trudnością na infolinii więc z nich nie skorzystałem), z AC bez wkładu własnego 2,5k- link4, z 25% wkładem z tego co pamiętam to było około ~2,2k. Mała miejscowość, prywatny garaż. Drogo masz, może dlatego że w PZU? Oni zawsze ceny mieli wyższe. Ogarnij jakiś rankomat
@Pawel4freak: Chyba se jaja robisz xD na maksymalnych zniżkach, samochód rocznik 95 i płacisz za samo OC 2,2 tys? Ja tyle płacę za 2008r gdzie mam OC+AC. Ktoś kto ma samochód o wart. 100 tys za samo ubezpieczenie miałby płacić połowę wartości samochodu co rok? Gdzie za taką cenę ubezpieczają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shadiss85: Auto wartę trochę więcej niż 4,4k ;) Po pierwsze mam jeszcze zwyżkę za wiek, po drugie ubezpieczenia poszły mocno w górę, po trzecie to Wrocław (od wielkości miasta dużo zależy), po czwarte im nowszy samochód tym mniejsze ubezpieczenie, a nie odwrotnie. Byłem w agencji gdzie szukają najtańszego ubezpieczenia i niestety to było najtańsze (liberty).
@Pawel4freak: Nie wydaje mi się aby za starsze samochody płaciło się więcej, dziewczyna ma seata ibize chyba z 2001 roku i płaci za ubezpieczenie ~400 zł. Prędzej zwyżka za wiek, jeżeli jesteś jedynym właścicielem. Jeżeli jesteś jako współwłaściciel a ojciec właściciel to ceny wcale nie są większe (brat 20 lat- za ubezp. hyundaia płaci też około 400 zł a samochód rocznik 2002). W żadnym #!$%@? nie mieszkają bo miasto ma 175
@shadiss85: To źle Ci się wydaje, weź ubezpiecz auto z lat 90 a aut z 2015. wgl #!$%@? seat ibiza co on tam ma 1,2? Z litrażem silnika leci ubezpieczenie do góry szybciej niż twój ból dupy. Tak, jestem jedynym właścicielem tego auta. W spół właściciel wychodzi taniej jeżeli druga osoba ma zniżki, wtedy one są brane pod uwagę przy kalkulacji dla Ciebie, do tego szybciej się naliczają zniżki.
DO tego
wgl #!$%@? seat ibiza co on tam ma 1,2


1,9. Hyundai brata 2.7

Z litrażem silnika leci ubezpieczenie do góry szybciej niż twój ból dupy


wtf, o co mam ból dupy? O to, że próbowałem doradzić? wy młodzi to jacyś narwani jesteście. Mam ból dupy, że za bmw 2008 rok, 3.0 benzyna płacę tyle co ty za rocznik 95 i na dodatek mam AC? xD Taki ból dupy to zawsze chciałbym mieć.
@danielosw: Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879